Jump to content
xenolith

Salut,

Recommended Posts

Numele meu este Gigel si am 10 ani jumate, sunt un mare hacker si imi doresc tare mult sa cunosc alti hackeri si sa va invat ce stiu eu. Fac hacking inca de la gradinita cand reuseam sa hackeresc interfonu de la bunica de la scara cu o cartela de telefon public, la 7 ani cand am fost dat la scoala am fost desemnat de catre doamna invatatoare adminul retelei liceului si am reusit sa implementez o noua tehnologie pentru cablurile wireless care devin mult mai rezistente folosindu-se glucoza lactata in loc de plastic.

La 8 ani, cei de la NASA au fost impresionati de numarul de site-uri pe care am reusit sa le sparg, folosind unele dintre cele mai bune keylogere dar am fost prins de mami cu poze cu fete mai mari goale pe desktop si ma batut.

La 9 ani am reusit sa decriptez sistemele de comunicare pahar la pahar si chiar am creeat unu cu care ma distrez deseori alaturi de prietenul meu Nelu care este si el tot hacker

La 10 ani am fost desemnat "capul de miel al lunii" si am fost recomandat de catre mari politicieni romani celor de la Harvard si Oxford.

La 10 ani jumate, fumez o tigare, beau o bere si duminica seara postez pe rstcenter.com de plictiseala, nu ca as fi interesat de ceva.

Numa' bine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...