Jump to content
crs12decoder

filme cu distrusi :D

Recommended Posts

sal... ma uitam azi la "knocked up".. un film cu un tip care o fute pe una cand erau morti de beti si fara sa vrea fac un copil si tralala.. in fine.. nu e vb despre asta... e vb despre faptu ca grupu aluia era format numai din distrusi amuzanti... imi plac fazele astea... imi amintesc o faza din film in care vine un cutremur si ala care fuma iarba zice "oh fucking shit" si mai vine unu din baie sarind pe acolo zicand "oh my god it's the russians" si ies toti afara.. unu dintre ei era speriat mort si altu care era dezbracat si isi acoperea pula il linistea si mai arata o imagine cu un tip care ii acoperea lu nevasta'sa sanii ca si ea era dezbracata.. si kestii de genu :D... am ras cu lacrimi :D

alte filme cu distrusi sau weed stiti? :D

Link to comment
Share on other sites

ok.. dawg.. am vazut requirem for a dream... damn that shit is.. well.. it's crap :D crazy... bine eu ma refeream la weed shits... nu la drug shits.. adica e o diferenta mare... nu stiti mel de la parazitii "drogurile schimba tot" .. iarba se exclude... aia acolo isi bagau pastile, hero coca tot tacamu... bine ca e foarte realist filmu.. drogurile chiar te fut urat de tot... te rup... da ma refeream la ceva funny cu iarba... nu la .. droguri,droguri...

doamne si filmu arata ca pula... adica no offence dar e crap cand ma gandesc ca a avut un buget de $4.500.000 :|.. 4.5 mil de coco esti nebun la cap? voi ati vazut cum arata filmu? zici ca esti in romania pe imdb au luat 8.5/10 .. doamne cand ma gandesc ca i robot a luat 7... si ii da flush lu requiem for a dream.. adica nu zic nimic.. filmu e foarte puternic.. psihologic.. o iei razna numai cand te uiti la el...dar e deja exagerat :|

in orice caz.. cand ziceam filme cu distrusi, ma refeream la distrusi in sensu amuzant al cuvantului.. nu in sensul propriu.. negativ..

Link to comment
Share on other sites

am citit Isaac Asimov... e genial rusu... ok la requiem for a dream ma refer la environment nu la felu' cum joaca actorii.. ca de jucat joaca excelent :)

Asa e, e un film care iti cam lasa un gust amar dupa ce il urmaresti, dar asta nu inseamna ca nu este un film bun. Bine, e cam over-rated pe imdb, da' asta e partea doua..

Uite aici un top facut de critici si regizori de film:

http://www.empireonline.com/500/1.asp

Link to comment
Share on other sites

imi place cum gandesti :D

hmm m-am uitat la filmu ala.. pot spune ca e... foarte fain... nu tocmai ce ma asteptam da are o alta latura super.

Ideea e ca tot ceea ce-ti place creeaza dependenta... chiar si surfingul'.. la fel cum unii dintre noi suntem dependenti de calculatoare, altii sunt dependenti de valuri, weed, ski si tot ceea ce-ti creeaza senzatia de fericire.

it's cool :D

Link to comment
Share on other sites

black_ trecel si pe crs asta la lista ta de idioti

deja e prea enervant

bine ca nu deschiz topicuri cu - am fost aastazi la scoala si profa mi=o dat 4 zicetimi cum sa o hakuiesc si alte stupidenii

daca ai 12 sau 13 ani catii ai , stai in banca ta odata si invatza nu mai tot deschide topicrui daca nu sti

mai bine dute si cauta tutoriale si fa niste tutoriale bune si le posteaza si apoi asteapta laudele

:| ... comunitatea asta deja ii plinca de co8ti din asti ca tine

ca povestesc ce au mancat :|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...