Jump to content
YceFire

CD'uri gratis cu Linux

Recommended Posts

hmm... am dat si yo comanda de 16 ... acuma sa vad daca vin ...

Vreau sa te intreb si eu ceva... ce faci cu atatea CD-uri? Daca ai comandat atatea doar ca sa stea bine in sertat, te scuip drept in frunte. Gandese-te ca oamenii aia consuma niste bani degeaba...dar, asa-i romanu'...

Daca esti profesor sau ceva de genul, si chiar ai nevoie de atatea, imi cer scuze ca te-am insultat.

Link to comment
Share on other sites

3 CDs requested on 2008-03-15. 3 CDs were approved and sent to the shipping company on 2008-03-18. Please note requests usually take from 4 to 6 weeks to deliver, depending on the country of shipping.

sa zic ca totul e ok da` cam in cat timp ajung de-acolo ca nu vreau sa nu le primesc ca dupa ii iau la injuraturi :evil:

Link to comment
Share on other sites

Am dat si eu comanda de ubuntu acum un an si au venit cam in 2 saptamani.Ce va vine asa de greu sa credeti?Sau am uitat ca traim in romania unde ceva gratis chiar e miracol :D Tot la fel am dat comanda si de Open Solaris si am primit in vreo 3 sapt.Daca il vreti si pe asta intrati aici:

http://www.opensolaris.org/os/ si aveti in partea dreapta a paginii Request a DVD.

Link to comment
Share on other sites

Am dat si eu comanda de ubuntu acum un an si au venit cam in 2 saptamani.Ce va vine asa de greu sa credeti?Sau am uitat ca traim in romania unde ceva gratis chiar e miracol :D Tot la fel am dat comanda si de Open Solaris si am primit in vreo 3 sapt.Daca il vreti si pe asta intrati aici:

http://www.opensolaris.org/os/ si aveti in partea dreapta a paginii Request a DVD.

defapt dvd-u costa... transportul da scrie in engleza si nu s-au prins :|

Link to comment
Share on other sites

sry atunci,specifica si tu ca vorbesti de ubuntu pentru ca postul meu vorbeste de doua lucruri.Acum faptul ca transportul costa,e total irelevant pentru discutia in cauza,atata timp cat el este platit tot de ubunutu si nu de noi.Nu induce oamenii in eroare.Abtinete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...