Jump to content
black_death_c4t

Conquiztador hax

Recommended Posts

esti cretin?

@black:

cool shit :D.. stiam cheat engine-u de mai mult timp.. il foloseam pentru diverse chestii.. stiam ca merge si la jocuri flash da sincer sa fiu pe conquiztador nu l-am incercat... thx :D

Cretina e ***** aia de Mata , si Cine te asculta ratat cu 2 clase , copil facut din laba , Punctele sunt pt ca Nu imi pot exprima Parerea , sau nu vreau s-a jignesc,, esti Prost tu , si cretin cu asha un reply , Copil facut din laba

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca e Un program destul de bun , pt a da o revansa adminilor , dar totusi inteligenta umana e mai mare decat a programului, am ajuns la 5400 , de acolo in sus , deja te iau aia cu milisecundele , cunosc Intrebarile , deci tot quizkill e ce-a mai buna solutie contra timp , si inteligenta , dar programul nu este facut public ce pacat :rolleyes::(:D

Edited by Rammstein01
Link to comment
Share on other sites

1.Open Cheat Engine (eu am 5.5)

2.Click pe iconita din stanga sus cu PC si lupa

3.Selectati firefox.exe, sa fie doar o fereastra deschisa - iexplorer.exe are prea multe procese ~ recomand mozilla

4.Click pe Enable Speedhack si setati la 0.0 - este pe la jumate in dreapta

5.Apasati butonul Apply cand intrebarea este afisata si cautati pe google

HF

*scuze daca cineva a mai postat un mini tutorial ceva, nu am stat sa citesc tot topicul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...