Jump to content
ENCODED

Cereri Avatars

Recommended Posts

<div class='quotetop'>QUOTE("DJAx3L")</div>

ededi .. daca iti place .. sau daca vrei retusuri .. zici ca vad eu ..si incerc..la fel ..daca vrei alt font si ai unu care iti place.. da link..il scot .. s.a.md.

aici e umilul avatar pentru tine domnu` edededi

edededi.jpg

man posteaza la Avatars . Ms

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("DJAx3L")</div>

eddie 47 ..daca nu iti place .. sau daca vrei ceva retusuri ..sa schimb culoarea la scris .. ceva..postezi si vad .. aici e poza yi`o salvezi si ...stii tu

eddie47.jpg

Ma astea sunt marionete :)

I said something like Futurama,The Simpsons, SouthPark... :(

Link to comment
Share on other sites

da ma image ready stiu ca e pentru animatii ..doar ca nu stiu nici cum sa incep in el :)..gasesti o multime de tutoriale cica explicate klumea ..si iti zice intri acolo intri acolo .. te trezesti ca ala in tutorial are in plus desi ai urmat pasii.. + ca eu cautam cum faci prostiile alea de la care e la primu link de la tine .. si cautam de ceva vreme buna..mersi

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("DJAx3L")</div>

da ma image ready stiu ca e pentru animatii ..doar ca nu stiu nici cum sa incep in el :)..gasesti o multime de tutoriale cica explicate klumea ..si iti zice intri acolo intri acolo .. te trezesti ca ala in tutorial are in plus desi ai urmat pasii.. + ca eu cautam cum faci prostiile alea de la care e la primu link de la tine .. si cautam de ceva vreme buna..mersi

El are in plus ca a stiu sa-si bage toate plugin-urile, brush-urile si etc-urile, spune ce anume are el in plus si tu nu ai ca sa te ajutam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...