Jump to content
puskin

Curentul Emo in BOR

Recommended Posts

Eu zic ca inca nu e cazul de apocalipsa..

Dar astea cu 666 in codul de bare, pe oriunde, cuvintele astea card-drac tot trebuie sa semnifice ceva..

:)

_|_ semnifica ceva,dar acel 666 nu,Dumnezeu ne-ar arata intr-un alt fel ca o sa fie apocalipsa etc. nu asa...,asta cu master card le-am citit si in 2002 sau 2003 intr-un ziar.. acu se repeta instoria ? iarasi vine apocalipsa ???.. wtf idioti ,ati ajuns sa credeti in tot felu de semne vai de voi _|_

edit:abia astept sa citesc coliva de mai sus

Link to comment
Share on other sites

da,din partea mea sa va bage la toti cate un cip in cur,eu ca om am dreptul sa aleg daca statul are dreptul sa bage in mine microcopuri,sau nu.Poate sa scrie pe card "666-I am zha beast", la fel si cu bar codes,dar sa vad cati dintre voi,"pionieri in evolutia tehnologiei","patrioti anti-terorism" respectiv cobai naivi care pun botul la minciunile statului,si metodele din ce in ce mai evidente de manipulare si prostire a omului PE FATA.

Sfarsitul o sa vina odata,si eu nu inteleg de ce omul,prin natura lui necunoscuta trebuie sa aleaga mereu cea mai complicata varianta,doar din pura superficialitate,fara sa cantareasca situatia din mai multe puncte de vedere.

Eu unul nu sunt dispus sa las statul sa bage in mine micro-dispozitive fie ele pentru identificare sau alte necesitati sociale.Prefer sa fiu exclus din societate decat sa traiesc intr-o lume de inapti 8-|

Link to comment
Share on other sites

Deci oricum sa stiti ca astia de la stat au ei niste psihologi din astia sau ceva de genu care le fac textele ca sa poata manipula lumea.

Acum la inceput nu o as fie mare lucru ...au inceput cu CIP in pasaport asta e inceputu

apoi o sa fie oameni platiti sa zica ca wow le convine asa ceva ca aiu facilitati multipe si nush ce , apoi emisiuniile tv vor fi platit sau stiu eu cel putin 1 sa zicem TVR ca e a satului va fi obligata sa transmita doar lucruri bune despre acest CIP . Oricum CIPul nu o sa fie obligatoriu la inceput , o sa il aiba doar oamenii de afaceri oameni importatni si cum am zis ei vor zice ca acest CIP e foarte bun . Dupa luni bune de manipulare se va pune la mai multa lume pana ce se va ajunge sa fie obligatoriu .

Daca nu ai CIP nu poti cumpara de la magazin nu poti lucra nu poti face nimik cum zice pax nu existi .

Am mai auzit ca acest CIP odata implantat nu mai poti s il scoti deoarece el contine un lichid acid care la scoate CIPul se sparge iar ACIDUl iti mananca pielea si mori .

Prin acest CIP o te poata sti unde te afli pe glob cati bani in cont si cam apropae tot despre tine .

Link to comment
Share on other sites

Fie ca are legatura cu bilbia sau nu, fie ca e un complot al nu-stiu-cui contra universului sau nu, chiar nu are importanta.

Este pur si simpu un nou mod de manipulare in masa, de monitorizare a datelor private sub pretexte retardate gen 'terorism' sau 'tehnologie avansata.'

Ce este nefericit aici este faptul ca oamenii pun botul. Parca o sa vad si la noi o gramada de retardati aliniati sa fie 'capsati', cu un ranjet tamp pe fata, mandrii ca fac parte din cea mai de cacat lume din toata galaxia, din cea mai de cacat specie din cate exista.

Parerea mea ? Sfarsitul nu va veni niciodata. Corect, omul este, prin natura lui, auto-distructiv. El complica lucrurile simple, in speranta ca va obtine ceva, cand este evident ca isi face lui, si rasei din care face parte, extrem de mult rau. Pana la urma, rasa umana va inceta sa existe si pamantul se va distruge sau va ajunge o adunatura de ruine.

Dar nu se va termina aici. Asta pentru ca raul si binele traiesc la infinit (si aici vorbesc in general, nu de fortele prezentate intr-o religie etc). Cand viata constienta va aparea undeva in alt loc, sau candva, in alt timp, se va repeta istoria. Asa sunt lucrurile.

@user000: cred ca esti prost. shut the fuck up.

Link to comment
Share on other sites

Ce teorii ale conspiratiei se elaboreaza pe aici :) In primul rand e foarte curios cum o religie asa 'pasnica' si binevoitoare poarta un 'razboi intru cuvant', cu sabii toate cele.

In al doilea rand din cate stiu eu apocalipsa si antichrist si toate aberatiile astea se intampla pentru ca asa VREA D-zeu(nu?), cine se cred popii astia burtosi sa se impotriveasca, pot ei sa impiedice 'implinirea profetiei'? lol, nu prea cred. Eu nu prea vad o diferenta foarte mare intre vechiul CI cu poza,adresa si toate cele si noul CI, adica, think about it, eu oricum il tin acasa, wtf, care e marea diferenta in afara de faptul ca E MAI GREU DE FALSIFICAT?

Daca e sa cauti cu tot dinadinsul un simbolism intre 'card' si 'drac' nu prea poti sa nu iti dai seama ca de fapt 'card' e INVERSUL lui 'drac' adica un lucru bun nu? :)

Si BTW eu as fi pariat pe Alexandru,Napoleon,Hitler,Bush ca fiind antihristul but hey what do i know? Obama will do just as well. Dar parca tot un 'Heil Hitler' e mai 'antihristic' decat un 'Yes We Can!'.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa modific titlul topicului "Curentul emo in bor si pe forumu rst" ::)))))...glumesc

Nimeni nu a zis ca va obliga sa va introduceti ceva in corp...deocamdata...

EU NU SUNT DE ACORD CA TREBUIE SA FII AMPRENTAT CAND ITI FACI BULETINUL SAU PASAPORTUL!

-am comis o ilegalitate sunt suspect in vreun caz penal?

au amprentele tale le pot silicona si hopa ti-au inscenat tot ce vor ei si au ca proba amprentele tale

Un om de afaceri din romania este dispus sa ofere 30.000 euro intr-o banca virtuala sau prin ce metoda de transfer doreste, la cine decodeaza cipul de pe noile pasapoarte viitoare buletine, nu pot sa dau info aici sorry.

P.S : spuneti-mi daca a-ti mai auzit o tara in care te amprenteaza cand iti faci buletinul?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...