Jump to content
Nytro

[RST] Royal Crypter v3.0

Recommended Posts

Eu te rog foarte mult sa faci un tutorial care explica cum se creeaza stubul / se crypteaza minunile alea si sa explici si sa dai exemple despre acea incarcare in memorie ca sa inteleg si mai bine.

Sa arate mai mult a documentatie cat mai densa nu a un simplu tutorial ce explica un script intr-un ANUMIT limbaj :).

Link to comment
Share on other sites

O sa fac, dar imi trebuie timp, mult timp, si mai am cate ceva de facut, la sfarsitul lunii am un concurs si trebuie sa fac Selenity CMS v2.0 si am planuri mari, vreau sa termin si Digital Keylogger v4.0, dar nu am mai lucrat de vreo 2 saptamani la el, mai vreau sa scriu un articol... Dar nu stau prea mult timp la PC in ultimul timp. Cand imi gasesc ceva mai mult timp, fac un tutorial si postez si sursa.

Link to comment
Share on other sites

Si source-ul nu era cumva postat de unu Nytro, NytroRST sau Nytro.RST? Poti da un link? :)

Nu nu era postat de Nytro , era un mapetz care o gasit source-u lo modificat umpic si o zis ca lo facut el :

demonio666vip.jpg

Asta lo gasit si lo modificat:

2dw6s0g.jpg

Ii plin netu cu crypteru ala (tragi concluzii) : Google

Acuma stiu ca lasi facut tu. :)

Salutari!

PD : Am gasit postu asta : http://www.planetsourcecode.com/URLSEO/vb/scripts/ShowCode!asp/txtCodeId!71626/lngWid!1/anyname.htm

Misto! Apare si poza ta , XD

Edited by madpitbull_99
Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu stric structura executabilului. Sa iti explic simplu. Descide orice executabil, si o sa vezi ca primele 2 caractere sunt "MZ". Daca pui altceva nu va mai rula, pentru ca nu va mai fi valid. In schimb, la final poti adauga ce vrei fara sa ii strici structura. Bine, de fapt o strici, dar va rula fara probleme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...