Jump to content
zbeng

Cereti-mi tutoriale

Recommended Posts

cum poti downloada serialele de pe un site online? Pentru ca ma gandesc ca e posibil deoarece am deschis mai multe seriale ,le-am lasat sa se incarce si dupa aceea am scos cablul de internet si le-am vizionat perfect...deci ele erau in pc? asa ca ma gandesc ca se pot downloada... site-ul este serialepenet.ro

Link to comment
Share on other sites

cum poti downloada serialele de pe un site online? Pentru ca ma gandesc ca e posibil deoarece am deschis mai multe seriale ,le-am lasat sa se incarce si dupa aceea am scos cablul de internet si le-am vizionat perfect...deci ele erau in pc? asa ca ma gandesc ca se pot downloada... site-ul este serialepenet.ro

total gresit

incearca si cu youtube, tot asa o sa fie, lasi clipul sa se incarce si te deconectezi de la interent si o sa poti viziona clipul fara probleme, nustiu anume ce proces se intampla aici, se incarca pe server nustiu pe unde, in orice caz nu se afla la tine in pc

Link to comment
Share on other sites

As dori sa stiu daca e posibil sa trimit keyloger prin mail .de ex vreau sa trimit un keyloger prin mail sa arate asa

Salut B

Cetatenii tai din lumea blabla alearga de 7 zile fara sa stie ce sa faca!

Sperand in aparitia grabnica a maritului guvernator, acum s-au adunat in fata primariei in loc sa lucreze.

Intra acum click AICI

Asteptam intoarcerea ta.

Cand apasa aici sa se instaleze automat keylogeru fara sa mai intreba daca vreau si sa apas ok

1Vreau sa stiu daca se poate asa ceva

2As dori un tutorial:D

Edited by nocomment
Link to comment
Share on other sites

cum poti downloada serialele de pe un site online? Pentru ca ma gandesc ca e posibil deoarece am deschis mai multe seriale ,le-am lasat sa se incarce si dupa aceea am scos cablul de internet si le-am vizionat perfect...deci ele erau in pc? asa ca ma gandesc ca se pot downloada... site-ul este serialepenet.ro

Incearca cu Save2pc dar cauta o versiune full. Cea demo va lua la calitatea normala(traducere: nu downloadeaza HD-uri). Si acolo in meniu o sa gasesti downloadare si de pe alte site-uri in afara de youtube.

Link to comment
Share on other sites

Nu se poate !

Poate pe vreun win 98 sau xp non sp sa mearga , slabe sanse si pe alea oricum...

la vreun bugetar care mai foloseste win98 si citeste mailul prin outlook5 (update la IE6 a rezolvat problema). Mergea fara sa dea click.

...slabe sanse...

Edited by loki
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut zbeng,

Daca ai putea un tutorial NOOB pentru scam la yahoo cu loguri salvate in fisier text.Nu ma descurc cu celelalte tutoriale de pe site...majoritatea sunt cu loguri in mail.Mi se pare mai simplu in fisier text desi stiu ca e mult mai periculos.Cunosc bine persoanele carora vreau sa trimit pagina de aceea nu mie teama de unele probleme.

Multumesc anticipat...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...