Jump to content
zbeng

Cereti-mi tutoriale

Recommended Posts

Pe youtube gasesti multe tutoriale decente, cu explicatii.

Apoi mai ai

HowStuffWorks "How C Programming Works"

Cprogramming.com - Programming Tutorials: C++ Made Easy and C Made Easy

C Tutorial

+ LIMBAJELE C SI C++ PT INCEPATORI LIMBAJUL C VOL I si II de Liviu Negrescu

+ thinking in c++ de bruce eckel

si tot ce mai gasesti pe Google.

Lectura placuta!

Link to comment
Share on other sites

Salutari as dorii si eu un tutorial creeare pagina de log , si configurare ardmax keylogger pt a trimite logurile pe pagina de log.. nu reusesc sa configurez serveru sa trimita pe pagina de log am gasit tutorial aici pe rts dar degeaba.. sunt incepator

EDIT : am gasit , cum fac sa mi le trimita vada in fisier .txt ?

Edited by chill_toica
Link to comment
Share on other sites

salut uite am si eu nevoie de ajutor in a dobora acest site findca am incercat toate metodele stiute de mine , dar fara rezultat(fiind pe server dedicat cu linux pe el) :| p.s.:sunt incepator in ale crackingului deci nu stiu mai nimic despre mysql injection asa ca am incercat cu havij si brutus

acesta e siteul Radio Fiesta Manele Radio online fiesta Radio manele fiesta Live Asculta Si Tu Radio Online fiesta manele Romania | radio manele non-stop | radio dance | Muzica Noua | manele noi | Singurul post Ce conteaza | Radiouri online | Vino alaturi de noi Si - ati face un bine societatii daca ar cadea pentru o vreme tinand cont de ce oamenii sunt acolo:) , si daca totusi nu va implicati in treburi "murdare" as dori daca se poate un tutorial si ma voi implica eu:)multumesc anticipat

P.S:nu vreau warn / ban eventual daca am gresit cu ceva postand asta as ruga un admin sa stearga si un mesaj langa cum ca am gresit .Dupa ce am citit regulile nu am gasit niciunde ceea ce am postat eu ilegal , oricum ramane la decizia voastra

Edited by sleeky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...