Jump to content
zbeng

Cereti-mi tutoriale

Recommended Posts

Salut as dori si eu un tutorial cum fac din mai multe fisiere un fisier.exe cum sunt cele la jocuri descarci un fisier.exe (exemplu caut cs 1.6 si gaesc un setup.exe il descarc si intru in el dau next next install si se instaleaza cs-ul ) multumesc .

Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu un tutorial cum sa sparg un forum.

4. Unele categorii au regulament intern. Verific? dac? exist? un regulament sticky înainte de a posta într-o anumite categorie. În special categoriile "CERERI"(minim 10 posturi de CALITATE), "AJUTOR"(minim 10 posturi de CALITATE) sau "Bloguri ?i Bloggeri"(minim 50 posturi CALITATE).

Link to comment
Share on other sites

Zbeng, uite am luat sa zicem un program pentru intrebarile de la conquizator. Am net de la RDS conectat la un router TRENDNET TEW-651BR. Programu asta imi pune automat un ip pe care sa primeasc raspunsurile... si imi pune ip de la router .. 192.168.10.101 si nu-mi merge... Cum pot face sa-mi citeasca programu ip real nu cel de la router? ... scuzati greselile gramaticale...

Cu stima snoopeu.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, vreau un totorial sa imi aratati in care sa vad cum se face like-uri pe facebook ! nu cu ajutorul altor site-uri, dar vreau boturi, de exemplu sa vreo 500 de like-uri in timp de vreo minuta, rog mult sa imi aratati,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...