Jump to content
toxic92

Ir remote s60v3

Recommended Posts

Ir remote este un program pt symbian s60v3 cu care poti folosi telefonul pe post de telecomanda pt tv si altele

download link http://www.fileshare.ro/901514968.205

Instalare:

1 instalezi irRemote.Setup.SIGNED.Do.Not.Resign.sis

2 instalezi DRMCommonSolutions.SIGNED.Do.Not.Resign.sis

3 crack_singned.sis

daca nu puteti sa instalati crack_singned.sis va trebui sa semnati acel fisier si daca nu reusiti postati imei telefonului

Atentie pentru a adauga mai multe marci de televizoare etc aveti nevoie de wap

Link to comment
Share on other sites

E chiar tare programu, l-am descoperit de mai mult timp si sunt multumit de el. Eu am un N73 si merge perfect. Cand sunt televizoare in vitrine la farmacii, magazine etc. nu ratez ocazia sa umblu un pic la el.

De asemenea e bun pentru a face farse prietenilor. Adica va uitati toti la film si deodata se stinge Tv-ul.

Cine are nevoie de ajutor la instalare nu ezitati sa-mi dati PM.

Link to comment
Share on other sites

Programe pt IR remote exista de multa vreme, dar in limbaj java nu exista decat pt sony ericsson k700i din cat imi amintesc si vine cu telefonu, in rest desi telefoanele suporta, fiind implementat in pachetul java cel putin la java 2.0, nimeni nu a fost interesat sa faca acest soft din pacate.

Link to comment
Share on other sites

Siteul nu il deschide , insa am incercat sa imi "hackuiesc" telefonul prin alte metode, una dintre ele care presupune instalarea "APP TRK" . Insa cand vreau sa il instalez imi spune "Componenta este incorporata." . Am cautat in tot telefonu, insa nu il gasesc. Mentionez ca am un nokia e66.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...