Jump to content
Guest Nemessis

[RST] Conquiztador Killer v1 si v2 (OLD)

Recommended Posts

Guest Nemessis

Pentru ca a trecut atata timp de la ultimul patch am decis sa punem pe forum cele doua versiuni REALE create de Slick. CELE DOUA VERSIUNI NU MAI FUNCTIONEAZA SI NIMENI NU LE VA MAI UPDATA VREODATA. Codul sursa il are doar Slick, iar de Slick nu mai stim nimic de foarte mult timp, asa ca nici in privinta asta nu va poate ajuta cineva.

Download CQ Killer:http://rapidshare.com/files/207901032/CQKiller.rar.html

http://www.sendspace.com/file/o2s05t

Update:

1. Programele au baze de date vechi de acum cativa ani.

2. Crearea bazelor de date se facea cu ajutorul unui bot care colecta intrebarile si raspunsurile.

3. Nimeni nu are acel bot in afara de Slick.

4. Era necesara decriptarea acelui security key din flashul Conquiztador pentru a reface programul. Security key-ul de pe versiunea .ro nu mai putea fi decriptat atat de usor cand am vorbit cu Slick ultima oara despre asta. Mai mult ca probabil nu mai poate fi decriptat de cineva cu cunostinte minime sau medii in acest domeniu.

Link to comment
Share on other sites

Din start nu o sa mearga pe alte servere decat pe al nostru .ro

Am editat fisierul cqkill.db si am gasit '44451" de intrebari cu raspunsuri...si toate sunt in limba romana....in fine o intrebare se scrie asa :23b3e349300104ad048f95614ae5122a la care raspunsul este: 1817

deci intrebarea criptata "ma gandesc" este extrasa din Cookie de-la Conquiztador.ro

cum??? nu inteleg dar daca am dat o ideie cuiva va rog sa posteze un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Am dat de el...cum functioneaza(teoretic)

Deci avem 2 fisiere: Cqkill.exe <--sustrage informatia furnizat de Conquiztador.ro

Cqkill.db <--contine deja informatia cu rapuns(informatia=intrebare)

Cqkill.exe : el este reponsabil pt legatura intre cookie trimis de Conquiztador.ro... deci Cqkill.exe teoretic sustrage continutul Cookie-ului care va fi cautat in Cqkill.db apoi comparat si afisat automat raspunsul in Cqkiller.exe

Cqkill.db est fisierul sursa(Database)

Link to comment
Share on other sites

Nytro tocmai asta era ideea , ca nu este dependent de algoritmu de criptare , ci doar de numele variabilelor , eu cand preiau continutu unei variabile , textu este deja decriptat .

si care e variabila ca ce ai postat tu acolo nu e buna sau nu mai e buna ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...