Jump to content
Pastilatu'

Pastilatu a.k.a SpiridusuCaddy

Recommended Posts

Bine v-am gasit pe acest post , cu ocazia acestui post va fi si ultimul si sa incep sa insir motivele .

Pentru simplu fapt ca rst numai e ce a fost inainte , pentru simplu fapt ca kw3rln , bankai , nemessis si multi alti au uitat cum a fost la inceputuri cand eram o echipa unita , cand respectul care l-am castigat atata timp si am pierdut atata timp pe rst si cand au avut nevoie de cc-uri , de domeniu , am sarit in ajutor imediat , cand faceam deface-uri impreuna cu toti ca o echipa , cand eram atat de uniti , acm toata lumea e cu NASUL PE SUS , daca cer un ajutor primesc ignore ex: Nemessis , Bankai , dar se uita cand au avut nevoie de cc-uri la cine venea primul se uita toate acestea . Sau cand aparuse supernova si RST sarea in aer si eu incercam sa vb cu ei sa negociez tot eu am fost atacat si cand am fost atacat si am cerut ajutor kw3 ce a zis ? ah acum suntem in pace cu ei nu te putem ajuta ...asa echipa ? pentru simplu fapt ca veterani ca mine , si Encoded simt eu asa ..parerea mea ca nu primeste respectul cuvenit ...acesta este ultima mea activitate pe acest forum , poate alte team-uri ma vor primi la ei si voi primi respectul cuvenit , si odata primit atunci stiu sigur ca merita sa imi dedic timpul .

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Dude, nu stiu cand ti-am cerut eu cc-uri. Nu zic ca nu ti-am cerut ceva vreodata dar la partea cu cc-uri ma confunzi. Nu te-am ignorat iar daca te uiti putin pe forum o sa realizezi ca de ceva timp nu ma mai ocup de hacking decat foarte foarte rar. Ai facut treaba buna pe RST si iti multumim, dar omiti sa te gandesti ca unii oameni nu mai au timp de altceva in afara de munca. Eu personal i-am cerut acum 2-3 luni lui kwe sa inchida site-ul. Atat de mult mai imi pasa de hacking shits.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...