Jump to content
daatdraqq

eFlirt.ro--super descriere =))))

Recommended Posts

...saracu, cum sa nu recunoasca, daca si-a scapat vreo poza mai cocheta prin site mai risca si sa fie dat afara din invatamant cum au patit altii.

=)) nu zau...eu una nu te cred

hmm poate sunt interesate de inteligenta avatarului. Ca a posesorului am ras cu lacrimi de cum si-o etaleaza toti de prin dc++ (as scrie o carte cu ce discuta lumea). "asl pls have cam if cam then open show naked else no cam or cam broken" - apropo cam toate fetele de pe net au camerele stricate din diverse motive. Ciudat ca un webcam e destul de rezistent la dat de pamant cu el.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

hmm poate sunt interesate de inteligenta avatarului. Ca a posesorului am ras cu lacrimi de cum si-o etaleaza toti de prin dc++ (as scrie o carte cu ce discuta lumea). "asl pls have cam if cam then open show naked else no cam or cam broken" - apropo cam toate fetele de pe net au camerele stricate din diverse motive. Ciudat ca un webcam e destul de rezistent la dat de pamant cu el.

inteligenta avatarului =)), that's cool, but, no!. :) cat despre ce discutia lumea obisnuita...ei bine, eu nu umblu pe site-uri de matrimoniale, dar ar fi o minciuna daca as spune ca eu nu am fost niciodata interesata de a avea multi prieteni pe mess, intrand pe tot felul de prostii precum fanbox si altele...dar dupa atatata vorba inutila, ti se ia...in fond...eu doream doar miste prieteni cu care sa discut lucruri obisnuite..despre viata, despre hack/internet/c++/chestii in comun/whatever...dar dupa ce vedeam ca majoritatea erau doar niste obsedati ........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...