Jump to content
altul

Cutremur?

Recommended Posts

Urmeaza un seism care o sa se simta in tara.Senzori fotonas indica frecvente concentrate la infrasunete din domeniul 0-10Hz.Ionosfera este perturbata de unde aleatorii deasupra zonei.Cum am zis si in mesajele postate inainte va mai fi in aceasta luna un cutremur de adancime.Sa speram ca "BigBrother" asteptat in intervalul 06.2009-09.2009 nu va veni mai devreme.Daca acest lucru se intampla vom avea un seism de peste 6.5 grade mercali.

Nu m-am uitat la otv sau la alte emisiuni de televiziune doar studiez informatiile primite de la senzorii amplasati in zona vrancea.

Coordonat cu miscarile lunii ar trebui sa apara in urmatoarele 48 ore.Dar nu este singurul factor, poate avea loc pana la sfarsitul lunii sau deloc in cele din urma pna in luna septembrie.

nu am reusit sa fac upgrade la program din motive de timp...

in cele din urma nimeni nu poate sa prezica asa ceva daca nu stie coordonatele de energie acumulate in zona placii tectonice...

Edited by altul
Link to comment
Share on other sites

Tot auzind in ultimul dimp diferite discutii despre cutremur un lucru n-am inteles, diferenta intre scala richter si scala mercali, si cel mai penibil mi se pare mai ales in mass-media dupa curtremur cand au anuntat cate grade a avut iar pt unele orase au anuntat pe scara richter iar pt altele inscara marcali, in plus romanul stie cat a fost cel din 77 pe scara richter si il ia drept etalon.

Ma lamuresti si pe mine diferentele, te rog?

Link to comment
Share on other sites

Apocalipsa e o vrajeala dar daca provoaca isterii in mass crezul lui atunci poate vom crea chiar noi sfarsitul nostru...un lucru este sigur in zilele noastre domina haosul la maxim...sau de abia acum incepe?

De unde sti tu ca e "vrajeala" ?,noi creem cacat tu il mananci

nu...apocalipsa e o barfa...inventata...deaia se vorbeste in BIBLIE despre ea, nu?

Esti ruda cu ala de mai sus ?

edit:

Din seria Watch and learn

De unde sti tu ca e "vrajeala" ?,noi creem cacat tu il mananci

Apoi

xZu renumit turnator si mancator de caca! invelit in muci ,cu biberonu in cur...te rupi in fata calc-ului ca mami plateste NET-ul??? sau te bagi si u in seama ca nu ai ce face? sau ca in viata ta reala nu valorezi nimic???

Toate aste sa iei ca un buchet complimente din partea mea!

...

Imi cer scuze ca tre sa ma comport asa dar la biberonaru ala xZu de ce o trebuit sa se bage? si de ce asa?:(

Ai si u dreptate eu nu de aceiia vin aici sa ma cert sau sa scriu porcarii dar fii atent si tu cine a inceput!!! acest comportament nu m-i se potriveste deci ar trebui scoase biberonarii de pe RST!

...

Sig ^_^

-------------------------------------------------------------------------------------------

End of learning.

Da... ora la care scriu =),sunt dement nu -=(Alex.sm26)=- ? =)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

xZu renumit turnator si mancator de caca! invelit in muci ,cu biberonu in cur...te rupi in fata calc-ului ca mami plateste NET-ul??? sau te bagi si u in seama ca nu ai ce face? sau ca in viata ta reala nu valorezi nimic???

Toate aste sa iei ca un buchet complimente din partea mea!

foarte frumos.... inca 60 ca tine ar distruge RST.

Imi place.

Link to comment
Share on other sites

foarte frumos.... inca 60 ca tine ar distruge RST.

Imi place.

Imi cer scuze ca tre sa ma comport asa dar la biberonaru ala xZu de ce o trebuit sa se bage? si de ce asa?:(

complain complain complain , nu puteti fi si voi mistocari ca noi restu ? voie buna sa fie nu cearta ...

* unge pe toti cu cacat *

Ai si u dreptate eu nu de aceiia vin aici sa ma cert sau sa scriu porcarii dar fii atent si tu cine a inceput!!! acest comportament nu m-i se potriveste deci ar trebui scoase biberonarii de pe RST!

Link to comment
Share on other sites

Legat de apocalipsa trb sa citez din Parazitii "Aduna 10 fraieri si prefa-te ca le faci minuni", pe bau-bau-ul de apocalipsa s-au creeat in ultimul timp multe secte, so ia ziceti repede care se baga in "Legea celor din urma"(sau un nume mai interesant), avem nevoie de una bucata Parinte spiritual -> vb cu dnezeu si transmite preotului, Una bucata Preot -> sa predice vrajeli, Una bucata Fecioara Preacurata -> exemplu demn de urmat, 2 Bucati tipi bine facuti care se ocupa cu "Pastrarea religiei";)), 3 Bucati Casieri -> aduna zeciuiala. Vor fi angajati la norma intreaga. Si cativa baieti care sa se ocupe cu aducerea de noi rectuti, platiti cu comision.

Aaaaa si era sa uit, cateva kg de iarba pentru in loc de tamaie pentru mijlocirea comunicarii cu domnul;)) (desi iarba nu da halucinatii ci doar tripuri, e buna oricum)

Avantaje:

Fiind vorba de o religie/secta, scutiti de TVA si Taxe vamale (din cate stiu) pt cele achizitionate in interesul bisericii.

Se mai poate face una bucata Wishlist, unde dupa o donatie (cunoscuta) omul poate comanda produse, cumparate prin biserica (scutiri de taxe), in ideea ca dnezeu (copilu ala mik cu lupa) e bun si da de pomana.

So ia ziceti care se baga? ;))

PS: pe bune e super afacere sa faci o secta. adev e ca iti trb 10000 semnaturi ca sa fie oficial recunoscuta.

Link to comment
Share on other sites

Cheater

Ai putea face revolutie in institutia religioasa!:D

Eu sunt de parere ca BIBLIA este un best of! in zilele noastre daca cineva are halucinatii sau intra in contact direct cu DUMNEZEU ori este drogat ori e bolnav psihic! dar totusi iarba ar face o revolutie printre crestini...chiar am fi mai fericiti:D

Deci eu as fii printre primii care ar semna lista aia(pt. iarba orice):D

Parazitii is the best!

"Aveti 10 porunci bai baieti si va mai scriu io cate vreti ,dati-mi o creta imputita si 4 pereti:D"

Edited by -=(Alex.sm26)=-
Link to comment
Share on other sites

@OFF nullbyte nu mai fi frustrat "suntem inca tineri viata curge'n vene si ne identificam zambind cu exorcistu'n izmene:D"

@ON Nu cred ca va fi un alt cutremur in romania...cineva incearca sa creeze isteria cetateniilor ca sa le dea un subiect de discutie si pana atunci cei destepti sa poata fura in continuare:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...