Jump to content
viruss49er

generator de coduri de card

Recommended Posts

Aia e clar.. tocmai pentru ca nu`tzi genereaza nici un nici un CVV2... aveam un ton sarcastic in scris :) ... Nowadays, potzi sa... te lashi in chemarea naturii (pishi)... daca nu ai shi CVV2`u... nu faci nimic cu el.. Shi acuma nu se mai pune problema sa ai un numar de card VALID... se pune problema sa chiar existe acel card. Pentru ca banii nu se iau.. la un anumit timp dupa... "cerere", ca in trecut... se iau pe loc.. don`t you love PayPal, 2CheckOut shi alte chestii in genu` asta? ....

Asha ca... ori avetzi ceva concret cand vine vorba de CC, ori... lasatzi`o moarta, ca n-are rost ;)

Link to comment
Share on other sites

devianc3 wrote: Pentru ca banii nu se iau.. la un anumit timp dupa... "cerere", ca in trecut... se iau pe loc..

...Nop...doar aici vreau sa te contrazic...Iti spun 100% ca banii nu se iau pe loc!!!...trebuie ceva timp pana suma ii "CLEAR"...Timpul difera de la banca la banca...si de compania de unde cumperi...

...daca ai un cont verifica si ai sa vezi...Plateste ceva si dupa aia verificati contul si o sa vezi ca nu iti lipseste suma...

Link to comment
Share on other sites

Pai.. uite.. eu aveam momentele mele de "creativitate" cand jucam la Gamebookers.. noah.. acolo imi tragea banii de pe card in cont, instantaneu... Cand era vorba de depus banii pe card, era cu totu` alta poveste, shi dura shi 1 saptamana... Acuma, ai dreptate, recunosc... difera de la caz la caz.. De obicei, pentru cumparari de produse shi asha, e un anumit timp..

DAR... nusht ce am platit o data.. shi shtiu ca am verificat card`ul din banca (mama-mea lucra la banca :@ )... shi aveam inca banii pe card, dar erau blocatzi, nu puteam sa-i scot, nu puteam sa fac nimic cu ei.. suma respectiva era retzinuta... shi intr`un final, a disparut... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...