Jump to content
Hyperion69

Cearta pe un forum de CS

Recommended Posts

Topic facut de un jucator:

Subiect: admini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Msg: cum ar fi ca admini sa faca poze nu sa dea ban ca buti!!!!!!!!!!!!! asea unde o sa ajungeti "jok pe sv dau 1 2 hs cu dgl din 1 gl si....."ban" cine kiduu dc ns ca i se pare lui ca am wall sau aim da nu stie el exact ........cu atitudinea asta nu o sa ajungeti niciunde ......credetima pt asea ceva pe un sv serios se iau masuri da .....tinand cont ce e owner ...................... ................................ eu m'am saturat imi gasesc alt sv papa

Reply Owner:

Sa nu uiti sa scoti id-ul ownerului de acolo cand dai massuri ca vinzi silent aim pentru un cont de steam. Ok?

Link to comment
Share on other sites

mai eu la cate banuri am primit pe toate serverele jucate doar pentru ca dadeam hs dupa hs(aveam steam) si nu am zis niciodata nimic.dar pana la urma mi-am luat unbanner si acum ii pun la incercare pe admini.Dar cand ma intorc pe server,ferea de cel care imi iese in cale.De curand mi-am luat 2 versiuni de cs.extrem si unu,pgl-ist.le-am combinat intre ele,si nu mia placut.am bagat si skinurile de la steam si am bagat si o versiune veche de la extream.a iesit super dar mie frica sa nu primesc iar destroy.ca unii si asa chiar nau ce face cu viata.

In concluzie,daca ai steam,ia`ti si unul normal:D.pentru orice eventualitate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...