Jump to content
zippy

help :)

Recommended Posts

Deci..am o problema , m-am conectat la un prost cu radmin ala bala.. vreau sai sterg niste poze..dar am alta problema al are pozele pe un CD...mia spus un baiat ca pot sai dau o comanda sau nu stiu ce sai sterg cd'u ...exista vreo posibilitate sa-i sterg cd'u..sau sa il distrug :)?

mersi :)

Link to comment
Share on other sites

Metode:

- 1-2kg forta strans in palme

- fumatori: tigara/bricheta

- 5 secunde pe minim-mediu cuptor cu microunde

- 1 dara de superglue din greseala

- cumperi un blanc identic si scrii pe el cu nero poze de-ampu le-a si il schimbi

Doar n-o sa il convingi sa bage CD-ul in unitate ca sa incerci tu un nero de exemplu, sa verifici daca are sesiune deschisa si sa i-o cureti (si in cazu asta iti ramane aia veche ascunsa)

PS: nu poti face burn peste burn - poti doar sa te joci cu multisession pana il inchizi. E retard ala care te-a sfatuit

Link to comment
Share on other sites

1: nu-mi permit sa te injur

2:io am intrebat , ca mia spus un baiat ca sa poate face ceva sa nu mai mearag cd'u

3: daca nu sti taci din gura

4:daca vrea cineva sa-mi raspunda bine daca nu sa nu faca , ca prostu de inainte ;)

@retard

Mai intai invata sa scrii corect. M-am uitat un pic peste posturile tale si e jaleee.

Nu stiu cum ai ajuns la 198 de posturi fara niciun ban de 1000000+ de ani.

Link to comment
Share on other sites

foarte frumos ,omul pune o intrebare (cu toate ca suna stupid) iar voi ii sariti in cap cu chestii de genu "ps : esti un retard" . Poate era mai usor sa ignorati threadul (parerea mea).
mie mai mult ami place idea lu DrGrim dacat sa te dai mare in rahat ca maryus 02

gata am terminat

explicati-mi si mie: sunt 4 persoane in topic: maryus02 drgrim zippy si eu.

- "voi sariti in cap" - ce e cu pluralul? maryus si eu (eliminand posterul drgrim si zippy din context)?

- "ami place idea lu DrGrim decat sa te dai mare in rahat ca maryus 02 - cine? eu? (eliminand maryus, posterul zippy si ideea lui drgrim)

Aveti ceva impotriva a ce am spus sau aveti probleme de exprimare?

Edited by loki
e grele
Link to comment
Share on other sites

da. poti sa-i arzi si ramii, procesorul, sursa si multe altele..

ps: esti retard !

avand in vedere ca sunt om inseamna ca pot gresi . Imi cer scuze ca am vorbit la plural lokipaki.La intrebarea pusa de zippy se putea raspunde cu un simplu "da" sau "nu"

Edited by DrGrim
Link to comment
Share on other sites

hay fututi morti mati de copil retardat ce esti bagatiai pulan mata sati bag ,,,ce mortii mati te uiti numai la posturile mele mah veziti de treaba ta ba handikapatule

daca vreti sami scuzati limbaju bn...daca nu intrebativa daca am mai rezistat

Link to comment
Share on other sites

mai ia nu mai cereti atata inchis topic si ban si sa va mai si citeasca si altu posturile de ratati ca nu e nimeni cainele vostru. Am avut nesansa sa imi pierd minute personale pretioase citind toate aberatiile care au continuat unei simple intrebari.

Daca vrei si un raspuns pe care l-am evitat in nestiinta de cauza: DA, probabil ca exista metode de a accesa partea hard, probabil si de la un CD-rom cat sa il strice (sau sa se strice unitatea). Exemplu:

la o discheta.

Marius mai termina in pana mea ca devii mai penal decat vrei sa fie topicul.

Link to comment
Share on other sites

lasa.

am 12.

daca iti spun ca sunt mai mare ca tine cu 2 ani, nu ma crezi.

probabil din cauza a ceea ce am postat.

plm, sunt foarte calm de obicei, dar cand vad ca unii cu radmin, incep sa ma mai si contrazica, crezandu-se cine stie ce .. comentez si eu. mai bine nu ma mai bagam in discutie si stateam si ma amuzam singur vreo 5 min de post-ul lui.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...