Jump to content
Guest Nemessis

Sfaturi de om batran pentru ai nostri hackeri tineri

Recommended Posts

Guest Kovalski

Mdah, m-am tot uitat pe aici in cautarea celui mai potrivit loc de spune un ultim lucru.

Sfatul meu pentru ai nostri nepoti?

Tineti capul sus, nu v-a lasati calcati in picioare, pentru ca bunul simt, orgoliul si onoarea sunt lucruri mai importante, dar cel mai important sunt prietenii, care nu trebuiesc tradati niciodata sub nici o forma in nici o circumstanta.

Toate aceste lucruri diferentiaza omul de restul animalelor.

Prietenii si onoarea sunt mai importante decat orice altceva.

Pentru cei care se simt, (si ar trebui sa se simta) un ultim mesaj.

Link to comment
Share on other sites

Bine, spus dar nu sunt de acord cu ce ai spus tu despre intalniri ' poate unii de pe RST sunt prieteni si in realitate, si se vad la un suc , o bere la ce prefera ei poate chiar si la o tigara` dar asta nu are nici o legatura cu comunitatea RST Center suntem fiinte omenesti si nu caini si avem tot dreptul sa ne intalnim la o bere s-au la un suc in rest e bine ce ai spus sa traiesti!:D

Link to comment
Share on other sites

Eu am auzit de foarte mult timp de aceasta comunitate .

Fratele meu mai mare mi-a spus ceva de unu "Nemesis" care a aparut la tv ca aras un tigan. Cred ca au trecut vreo 3 ani nici eu nu mai stiu si mereu luam ban pe aceasta comunitate pentru ca eram obsedat de putere, ceream ceva ce nu meritam si foloseam cunostinta doar in mod-ul de ma distra pe alte persoane pe care nu le cunosc.

Acuma vreau sa imi fac si eu prezenta si sa nu mai fiu asa natarau .

Acest topic mi-a deschis ochi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...