Jump to content
cmiN

"Cum afi parola de la Messengerul cuiva"

Recommended Posts

Si asta e hexat :))

Da ,dar prin simplu fapt ca poarta semnatura marelui X ,nu mai are nevoie de nicio prezentare .

Cand spui telefon , spui Nokia

Cand spui masina , spui Mercedes

Cand spui hacker , spui Xardas (am rostit cu teama numele asta ca eu tin la id-ul meu de mess ,de obicei i zic "Marele X" )

Link to comment
Share on other sites

Pe mine nu ma mai interesiazasa sparg parole pentru ca tot ce e aici in postul acesta e o Teapa mare jajaja

Deoarece tot ce e aici e o teapa mare nu te mai intereseaza sa spargi parole? E bine.

Te-ar interesa sa spargi parole daca nu ar fi o teapa mare?

Daca spargi vreo parola inseamna ca te-a interesat si ca tot postul nu mai e o teapa mare?

Logica berii...

Link to comment
Share on other sites

Amuzant, cred ca s-au tepuit cativa. Dar exista un script pentru Pidgin. E putin mai complicat si merge doar in zona Unix. Se incarca scriptul in Pidgin si se face o mica modificare in librariile purple, apoi la restartare apare in tabul plugins cu denumirea ,,Disconnect" care trebuie bifat pentru activare. Mergeti in Buddy list si alegeti pe cineva activ in lista, clic dreapta si "Disconnect". Amicul va fi deconecat si acestuia ii va reaparea fereastra de logare cu ID si parola inactiva pe care trebuie sa o introduca din nou, moment in care v-o trimite ca mesaj odata cu activarea contului sau. Daca in schimb in loc sa se logheze inchide messengerul si il restarteaza poate introduce parola linistit, deoarece scriptul nu mai e activ. Problema e ca merge doar cu cei din Yahoo si doar cei care folosesc messengerul de la Yahoo si nu alt tip de program. Nu-mi cereti detalii ca nu ma pricep, mi-au fost instalate de un amic rus dar si scriptul si modificarile din libpurple le gasiti pe zona de forumuri Russia, sau unchiul "Google" pe unix like.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...