Jump to content
sosetutza

Tutorial keylogger

Recommended Posts

Am si eu o intrebare , am instalat ardamax keylogger vers 3.8.3 .

Instalarea e aproape la fel ca si acesta, am creat un cont pe drive hq, am dat si ' TEST ' totul ok, am instalat programul l-am denumit.

Acuma ca sa il testez la mine in pc, trebuie sa deschid acel ' Fisier ' ca sa imi trimita log-ourile cu tot ce scriu pe pc ?

Si daca da, cand deschid acel fisier trebuie sa imi apara ceva ?

Pentru ca, cand deschid fisier-ul ' .exe ' nu imi apare nimic adica nu stiu daca inregistreaza tot ce scriu eu pe pc.

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Mai omule , daca vrei sa il testezi pe calculatorul tau nu trebuie sa deschizi acel fisier trebuie doar sa instalezi keyloggerul si sa ii dai enable.

Si cu tutorialul care la facut baiatu in prima pagina , te invata cum sa il faci pe ala care il trimiti victimei , e si normal cand dai click pe el sa nu se deschida.

Link to comment
Share on other sites

Mai omule , daca vrei sa il testezi pe calculatorul tau nu trebuie sa deschizi acel fisier trebuie doar sa instalezi keyloggerul si sa ii dai enable.

Si cu tutorialul care la facut baiatu in prima pagina , te invata cum sa il faci pe ala care il trimiti victimei , e si normal cand dai click pe el sa nu se deschida.

Aha, am inteles.

Mai am 2 intrebari :

1. Cand il trimit trebuie neaparat sa deschida fisier-ul ?

2. Pot sa-i trimit o poza si sa aibe in el acest keylogger, daca da, as dori si eu un tutorial sau sa-mi explice cineva.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Da, trebuie sa-l execute ca sa 'isi faca efectul'.

Si nu, nu poti implementa un exe intr-o imagine, dar poti sa schimbi iconita din exe in pif, sau alte extensii de executabile gen .com, .bat, s.a.m.d. ca sa nu traga prea tare la ochi.

Imi poti spune sau sa-mi dai un tutorial cum pot schimba extensia ? Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Am rezolvat problema cu dezarhivarea, avastul bloca instalerul si nu ma lasa sa-l dezarhivez. L-am oprit si a mers perfect.

@bubu2005: Multumesc

Am incercat sa pun cu ftp pe drivehq dar nu functioneaza, pt ca atunci cand ii dau "Test" zice ca nu se poate conecta la ftp, dar am rezolvat problema asta setandu-l sa-mi trimita logurile pe mail si surprinzator functioneaza si fara smtp acolo. Le trimite mai greu fara smtp dar daca dai "Find" isi baga singur un smtp acolo si nu trebuie sa bagi si user si pass pt smtp (le lasi goale), daca ai dat sa-si ia si smtp mailurile vin instant.

Deci cei ce nu reusiti cu ftp incercati cu email ca sigur merge.

Link to comment
Share on other sites

salut .., caut de ceva timp 1 keylogger bun .. vreau sa imi spionez prietena ..

caut unul care sa ii trimit un fisier de exemplu .. iar acel fisier sa fie keyloggerul iar .. parolele .. conferintele dp YM! sa mi le trimita mie ... :-/

cine ma poate ajuta add YM!: even.simple

Multumesc Anticipat

Am incercat ardamax dar nu imi trimite si idul si parola :(

Link to comment
Share on other sites

salut .., caut de ceva timp 1 keylogger bun .. vreau sa imi spionez prietena ..

caut unul care sa ii trimit un fisier de exemplu .. iar acel fisier sa fie keyloggerul iar .. parolele .. conferintele dp YM! sa mi le trimita mie ... :-/

cine ma poate ajuta add YM!: even.simple

Multumesc Anticipat

Am incercat ardamax dar nu imi trimite si idul si parola :(

Mai bine renunta ca cine stie ce afli............

Link to comment
Share on other sites

salut .., caut de ceva timp 1 keylogger bun .. vreau sa imi spionez prietena ..

caut unul care sa ii trimit un fisier de exemplu .. iar acel fisier sa fie keyloggerul iar .. parolele .. conferintele dp YM! sa mi le trimita mie ... :-/

cine ma poate ajuta add YM!: even.simple

Multumesc Anticipat

Am incercat ardamax dar nu imi trimite si idul si parola :(

Nu iti trimite idul si parola pentru ca ele sunt deja acolo, are bifata optiunea ca sa ii pastreze idul si parola, iar cand deschide messul ea nu trebuie sa le mai introduca, intelegi?

Link to comment
Share on other sites

as multii care se pricep,, sau cel putin se pricep sa comenteze, dar eu unu va sustin, bv voua,, sunteti emblema romanieii..!! acum am si eu ,, o intrebare.. de ex,, pe o pagina de net, undei chat,, sau etc,, unde se poat vedea useri,, si pagina e sigura,, se poate face flood ,, sau bann,, sau sa iei parole de pe ea? cum e asta de ex, w w w . jasmin live . com

Link to comment
Share on other sites

salutari , deci am facut tot , si nu trimite logurile , am deschis eu serveru sa vad daca le trimite.. va rog frumos imi spuneti cum dezinstalez acuma ardmax? si cum il scot din startup si din procese cum il opresc ce nume are.. multumesc nu radeti nu ma pricep , vreau sa invat.. nu sa nascut nimeni invatat

Link to comment
Share on other sites

salutari , deci am facut tot , si nu trimite logurile , am deschis eu serveru sa vad daca le trimite.. va rog frumos imi spuneti cum dezinstalez acuma ardmax? si cum il scot din startup si din procese cum il opresc ce nume are.. multumesc nu radeti nu ma pricep , vreau sa invat.. nu sa nascut nimeni invatat

Malwarebytes Anti-Malware - Reviews and free Malwarebytes Anti-Malware downloads at CNET Download.com

Link to comment
Share on other sites

am facut cum ai facut tu cand intru in HTV imi merge totu perfect imi spioneaza orice miscare am facut virusu iam pus numele Yahoo Messenger 12 beta am ales iconita dau dublu click sa deschid aplicatia imi apare jos in bara dar cand vreau so vad pe ecran imi daeroarea "c:\windows\system32\28463\AQCG.005" Web log file corrupted va rog ajutatima

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...