Jump to content
sosetutza

Tutorial keylogger

Recommended Posts

Intrebare de baraj ! Cu VB-script mai merge oare ? (cineva care stie) gen www.site.com/poza.jpg in poza.jpg find vb-scriptu cu linkul la install.exe,acum ce ma intereseaza daca Mozila,Opera,IE..etc imi detecteaza VB-scriptu ceea ce s-a mai intamplat cu niste (victime) si le aparea tot codu cu linku de la installer si tot,stie cineva daca mai merge treaba cu scriptul asta ? :)

Edited by Rumy
gramaticale
Link to comment
Share on other sites

Buna!

Am o problema/nelamurire....in caz in care eu am salvat keylogger-ul creat de mine.(cu ardmax)cu un nume de ex:"keylogger" si dupa am schimbat numele(click dreapta-rename) in "altele" si il trimit unei persoane...imi mai vine ceva pe FTP?

daca schimbi numele executabilului nu se intampla nimic' date=' doar daca schimbi numele folderului FTP sau il stergi, atunci nu o sa mai primesti [sau daca schimbi psw id-ului de ftp']

-ardamax-2.rst"]vezi daca mai sunt bune linkurile

Edited by DrPsychO
Link to comment
Share on other sites

Eu am instalat acest program dar acum nu il mai pot dezinstala , l-am cautat in Control Panel , Remove programs si nu este... am intrat in C:/Folderul unde l-am instalat si am sters tot de acolo si acum el tot ruleaza :| ce pot face?

Te ai infectat singur .........opreste din tasck manager si gata

Link to comment
Share on other sites

Eu am luat versiunea 3.8.9... a mers o zi parca , acum imi da eroare cu don't sent de fiecare data cand aprind pc , am trimis fisierul aceluia unui tip , mi-a trimis 2 rapoarte , dar de 2 zile nu mai trimite nimic , probabil si lui ii da don't sent cand il aprinde , o sa incerc o varianta mai veche.

Dar care e fata cu minim 50 kb , stiu ca dureaza foarte mult pana un fisier de tip txt. ajunge la 50 kb. Asta ar insemna sa stau vreo 4 zile sa primesc un raport.

darkaizeck eu le primesc sub forma unor pagini de net , dau clik pe ele si mi le deschide in browser.

Link to comment
Share on other sites

Cine imi spune si mie un binder bun , sau un program care sa faca exe-ul facut de Ardamax un exe nedetectabil de nici un antivirus . Va rog , Multumesc...

Daca cineva da click pe programul facut cu Ardamax si il blocheaza antivirusul , acel program functioneaza in win sau a fost blocat de antivirus. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Am dat pe new folder acolo pe site..am pus logs..dar apoi ce fac..daca dau click pe el nu apare e ce e in imaginea pusa de tine.

Si vreau sa primesc pe email..cum fac?..

Am selectat email..dar dupa ce dau next nu stiu ce s amai scriu..

Daca emailu ar fi myname@yahoo.com si parola myname ce scriu acolo?.plss

Edited by zrazvy96
Link to comment
Share on other sites

Am dat pe new folder acolo pe site..am pus logs..dar apoi ce fac..daca dau click pe el nu apare e ce e in imaginea pusa de tine.

Si vreau sa primesc pe email..cum fac?..

Am selectat email..dar dupa ce dau next nu stiu ce s amai scriu..

Daca emailu ar fi myname@yahoo.com si parola myname ce scriu acolo?.plss

email@domain.com username:email password: pass smtp cauta pe google... la yahoo de exemplu e plus.smtp.mail.yahoo.com port 465

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...