Jump to content
Aft3rDark

Ce gen de muzica ascultati?

Recommended Posts

Ba cand va aud cu combinatii periculoase dinastea de pop si rap sau house si hip-hop ~X(~X(~X(...Pun pariu ca toti astia care asculta rap pe-aici is fani 50Cent,Snoop Doggy Dogg sau cine stie ce alt funky dinasta...Cand asculti rap sau hip-hop tre' sa simti ceea ce asculti, si, in cele mai mult cazuri te apuci si de cantat pt ca ai ceva de spus, de militat impotriva cuiva...Oricum, sunt 100% impotriva rap-ului/hip-hop-ului comercial...Alde Lion4 Sau Tiger2 cum plm ii zicea aluia sau alti crocobaurieni disperati de cauza.Fratilor, cand ascultati un rap, ascultati mesaju' nu melodia si vedeti care e faza cu stilu' asta...De asemenea, Hip-Hop-u' e foarte complex si, pe langa mesaj, e compus din niste elemente.Unii spun ca sunt 4(DJ,MC,Graffiti,Breakdance) dar eu am strecurat inca un element: Beatbox...In fine, nu vreau sa fac teoria chibritului aici, da' mai usor cu fake-urile...Aaaaa,venind vorba de ce ascult, zic asa : 2Pac[RIP],CTC,Getto Daci,Gnom,Parazitii,Raku,Rappy,SMMOG,Wu-Tang,Zale si lista poate continua...Respect adevaratilor tovarasi si un mare deget mijlociu' pt fakeri si pt Politia Rom??n

Link to comment
Share on other sites

las ca vine vacanta si ma apuc sa rescriu virusu manelelor. il reinventez eu, ca sa nu mai fie detectabil ... macar o perioada ... si apoi iar il fac nedetectabil .. pana scapam tzara asta de manele ...

pana una alta .. eu is trancer..

I'M A PROUD MEMBER OF TRANCE CDDICTED COMUNITY

bineinteles, merge pe langa un Cheloo, Raku, Zale, Paraziti ... but my favorite remains Avril Lavigne (asculta versurile si ai sa intelegi de ce)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...