Jump to content
Aft3rDark

Ce gen de muzica ascultati?

Recommended Posts

eu ascult manele si nu mi-e rusine s-o spun....ce ati vrea sa zik k ascult simfonica sau plm....sa par si eu intelectual.. SI despre rap sau ce plm e aia ...de canta despre droguri,moarte si injura toate melodia...aia e muzik? :| numai vorbe si care 90% sunt inuraturi..kkvati pe ea de muzik..

sry de expresie

Link to comment
Share on other sites

eu ascult manele si nu mi-e rusine s-o spun....ce ati vrea sa zik k ascult simfonica sau plm....sa par si eu intelectual.. SI despre rap sau ce plm e aia ...de canta despre droguri,moarte si injura toate melodia...aia e muzik? :| numai vorbe si care 90% sunt inuraturi..kkvati pe ea de muzik..

sry de expresie

In mortii matii aia canta despre coruptie,gabori,senatori etc. , lucruri adevarate pe cand analfabetii de ale guta care in afara de lins funduri si cantat "zbieraturi" nu stiu altceva.

Ce iti place sa asculti la cacaturile alea de manele ? Ca toata muzica lor e furata de la arabi/greci/sarbi/bulgari .. tot ce vezi e furat !

Link to comment
Share on other sites

In mortii matii aia canta despre coruptie,gabori,senatori etc. , lucruri adevarate pe cand analfabetii de ale guta care in afara de lins funduri si cantat "zbieraturi" nu stiu altceva.
Ce iti place sa asculti la cacaturile alea de manele ? Ca toata muzica lor e furata de la arabi/greci/sarbi/bulgari .. tot ce vezi e furat !

si care este problema ta daca sunt analfabeti ? le dai cumva tu mancare sa iti pese de ei ? te oblica cineva sa asculti manele ? esti cumva rasist ? ai ceva personal cu mama lui Un10n ? ti-a facut ceva guta vreodata ? nu va inteleg toti va revoltati impotriva manelelor , va inteleg nu va place si gata nu trebuie sa va dati interesanti peste tot , si dupa limbajul pe care il folositi dati dovada a fii de 100 ori mai analfabeti decat orice manelist .

Ontopic : ascult orice gen de muzica depinde de calitatea fiecarei melodi !

Link to comment
Share on other sites

eu ascult manele si nu mi-e rusine s-o spun....ce ati vrea sa zik k ascult simfonica sau plm....sa par si eu intelectual.. SI despre rap sau ce plm e aia ...de canta despre droguri,moarte si injura toate melodia...aia e muzik? :| numai vorbe si care 90% sunt inuraturi..kkvati pe ea de muzik..

sry de expresie

In mortii matii aia canta despre coruptie,gabori,senatori etc. , lucruri adevarate pe cand analfabetii de ale guta care in afara de lins funduri si cantat "zbieraturi" nu stiu altceva.

Ce iti place sa asculti la cacaturile alea de manele ? Ca toata muzica lor e furata de la arabi/greci/sarbi/bulgari .. tot ce vezi e furat !

tu vorbeste mai frumos ca imi bag eu **** in tine....a..si te crezi si tu smecher ca asculti despre coruptie,gabori,senatori etc. Te crezi mafiot a?

si asa..pentru cultura ta generala esti mai analfabet ca mine de 10 ori...

atat am avut de zis....sry pt **** :))

Link to comment
Share on other sites

eu ascult rock, manelele numi plac , dar le supor, nu potzi sa-i comentezi unui om ca asculta ceva ce nuti place tie... problema lui, poate nici lui nu-i plac melodiile pe care le asculti tu, dar te suporta, mare lucru shi cu asta 29.gif29.gif

desi nu va suport Un10n

nu cred k nul suportzi pe el, tu probabil nu suporti muzica pe care o asculta.

Link to comment
Share on other sites

cred ca topicul a fost creat cu alt scop: acela de a vedea ce muzica asculta fiecare nu cu scopul de a va lua la cearta!fiecare a spus ce muzica asculta si fiecare are dreptul sa spuna ce parere are despre un anumit gen de muzica.

de exemplu eu ascult rap si consider ca unii manelisti chiar dau dovada de incultura...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...