Jump to content
Geo

crackeri

Recommended Posts

buna .acest topic sper sa ne fie tuturor de folos.ati vazut cu toti ca sunt mii si mii de programe pe internet pe care daca le downloadati le puteti folosi timp de 30 de zile sau unele care atunci cand vreti sa le instalati va cere coduri(aceasta se intampla si la jocuri si daca este cineva sa ne explice cum sa facem si la jocuri)sau sunt jocuri care le puteti folosi mult timp dar au mai putine stagii si de aceea cer ajutorul celor mai mari ca mine si mai cunoscuti sa ne arate prin tutoriale video sau sa ne scrie aici cum sa facem ca sa rezolvam aceasta problema .va rog nu treceti acest topic la cosul de gunoi sau sal ignorati! este o problema serioasa :@ :o

Link to comment
Share on other sites

din experienta mea nu foarte mare in cracking pot sa-ti spun ca jocurile is mai greu de spart decat aplicatiile, oricum asta nu se invata din tutoriale video, iti trebuie cunostinte avansate de asm si o gandire oarecum ilogica.... un "feeling" cu care te nasti si pe care ori il ai ori nu.... eu nu-l am hahahahaha de aia n-o sa fiu un cracker bun da' asta e :D

Link to comment
Share on other sites

Da, pe langa ASM si f multa intuitie nu iti mai trebuie nimica :)

Succes celor care vor sa invete sa faca CRAKURI dar va asigur ca este foarte greu. ;)

Asta ca sa nu mai zic de cei care fac KEY-GEN-uri... pe langa faptul ca trb sa spargi programul trb sa ii afli algoritmul pe care il foloseste.... Foarte multa matematica... damm shit... :P

Link to comment
Share on other sites

sunt destui crackeri, se gasesc destule crackuri, cand vine un soft sau jioc nou trebuie sa ajteptam putin dupa care cautam si un crack, nu trebuie sa te apuci de cracking doar sa iti faci un joc sa mearga.. :D trebuie sa ai motive serioase...

In general la kiturile de instalare de la EA Games (cred ca merge si la altele) iti cere un serial, de cele mai multe ori poti trece peste aceasta faza inchizand doar un proces, trebuie sa vedeti ce proces care ruleaza va cere serialul, il inchidetzi si instalarea poate continua, asta nu e batut in cuie dar la majoritatea asa se face...

bafta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...