Jump to content
hozarares

Dezvaluire bomba...............

Recommended Posts

Nicolae Popa, cel care a semnat si a scos pentru Sorin Ovidiu Vantu TOTI banii de la FNI a fost arestat de catre INTERPOL in capitala Indonesiei,Jakarta.

Ce legatura este intre Mircea Geoana si Nicolae Popa ? E simplu, in anul 2004 Nicolae Popa a cerut la ambasada Romaniei din Indonesia o prelungire de pasaport; dar ca fiind sub urmarire internationala nu a putut avea acel pasaport prelungit fara ajutorul lui Mircea Geoana, care atentie, a fost MINISTRUL DE EXTERNE al Romaniei in anul 2004.( imi cer scuze daca ma repet )

Ieri la miezu` noptii,Mircea Geoana face o vizita acasa la Sorin Ovidiu Vantu si este fotografiat de catre reporterii de la Academia Catavencu.

In confruntarea din aceasta seara , presedintele Traian Basescu il intreaba pe Mircea Geoana daca a fost la S.O. Vantu ieri noapte si daca il stie pe, atentie din nou, "dl. Popa".La inceput neaga orice fel de relatie cu S.O.Vantu, pe urma recunoaste.Mircea Geoana a jurat pe BIBLIE ca nu`l stie pe "Nicolae Popa" ( prostie sau gafa din partea lui Geoany ?)

Acestia sunt cei de la PSD....votati comunisti mincinosi ,lasi ,criminali si nenorociti !!!

Unde esti tu Tepes, Doamne ?

P.S. : Daca cade Nicolae Popa cade si S.O.Vantu, Geoana , Patriciu....etc....

Doamne Ajuta !!!

Link to comment
Share on other sites

Dar s? d?m ?i ni?te surse:


http://www.ziare.com/actual/eveniment/12-03-2009/nicolae-popa-locotenentul-lui-vintu-arestat-in-indonezia-965694


http://www.hotnews.ro/stiri-esential-6607118-sorin-ovidiu-vantu-despre-arestarea-lui-nicolae-popa-era-prietenul-meu-evident-imi-pare-rau.htm

Interesant cum în preajma alegerilor apar astfel de ?tiri ?i dezv?luiri fantabuloase.

*popcorn*

Link to comment
Share on other sites

Acestia sunt cei de la PSD....votati comunisti mincinosi ,lasi ,criminali si nenorociti !!!

Unde esti tu Tepes, Doamne ?

P.S. : Daca cade Nicolae Popa cade si S.O.Vantu, Geoana , Patriciu....etc....

Doamne Ajuta !!!

Noi nu ar trebui sa facem politica pe forumul RST.....

Link to comment
Share on other sites

inteleg sa discutam un anumit subiect politic, dar nu ne apucam sa facem topicuri cu campanii pentru anumite partide.

Ce plm, duceti-va la realitatea sau antena3 pe forum pentru discutii politice.

Pentru striti folositi hotnews.

Oricum, Geoana a fost un mare ratat la faza asta, si daca asta nu e o manarie de a lui Vantu cu Basescu eu imi tai membru'.

Link to comment
Share on other sites

Pai il discutam draga N-W-A....

Il sustin pe Basescu cu votul meu !!!

Daca nu facem politica si/sau polemica pe tema politicii romanesti e ca si cum ai fi un peste cu carligu` in bot si sa te plimbe altu....

Oricum, cui nu`i place topicu` politic pe care il postez si pe care le voi posta il rog frumos sa nu citeasca si/sau sa dea un raspuns .

Va multumesc anticipat pentru intelegere !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

aaa nu bagam politica - eu ma abtin de acu ca am fost destul intoxicat de prea multe informatii de la serviciu. Sa nu influentam alegatorii.

Dar daca a picat Popa o sa pice si Vantu si Patriciu - acu sau peste 5 ani in functie de rezultat... si atunci o sa apara la teve "noi suntem presa libera"... sau "crainici cautam loc de munca"...

Ma enerveaza ca AXN nu a ajuns la sezonul 2 de BSG - mergea o lectie politica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...