Jump to content
SirGod

Ce carti mai cititi?

Recommended Posts

Tocmai ce am terminat de citit seria in seara asta. Acum trebuie sa astept (cu nerabdare) Winds of Winter, sper sa apara pana in Aprilie 2016 si sa nu dea coltzul George RR Martin. Anumite personaje (gen Arya) ar merita serialul lor propriu. Chiar e misto sa bag niste uleiuri parfumate de bergamot si levantica sa arda, un smooth radio, un ceai negru englezesc cu putin lapte si fara zahar si o carte buna.

Valar Morghulis!

File_09_05_2015_22_44_37.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tocmai ce am terminat de citit seria in seara asta. Acum trebuie sa astept (cu nerabdare) Winds of Winter, sper sa apara pana in Aprilie 2016 si sa nu dea coltzul George RR Martin. Anumite personaje (gen Arya) ar merita serialul lor propriu. Chiar e misto sa bag niste uleiuri parfumate de bergamot si levantica sa arda, un smooth radio, un ceai negru englezesc cu putin lapte si fara zahar si o carte buna.

Valar Morghulis!

File_09_05_2015_22_44_37.jpg

foarte buna seria. am terminat-o si eu.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt un om foarte literar, chiar daca poate iti inspir treaba asta la prima vedere, dar mai nou ma roade un foarte mare interes pentru literatura horror a lui H.P. Lovecraft.

O sa incep cu "Shadow Over Innsmouth" care pare extrem de interesanta, spre care m-a trimis un joc video oarecare - poate altii stiu despre ce joc este vorba, si as vrea ca membrii acestui forum - deoarece am un respect nelimitat pentru gusturile si cunostintele voastre sa imi recomande orice material bun de citit despre Lovecraft sau de Lovecraft. Asa, de incepator Lovecraftian.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...