Jump to content
Icarius

FTP Attack ver: 1.4

Recommended Posts

dragii mei "hacari" sau n00bi asa cum ne place noua sa ne alintam. mi-am pus creierasul meu de programator la contributie in urma cu cateva saptamani si mi-am propus sa creez un program pentru "testarea" securitatii FTP-urilor (mai ales a altora) :@ :@

Este versiunea Silver. Adica este funtionabila. Daca pe viitor observ ca pot fi aduse imbunatatiri majore le voi face.

dwn:

http://rapidshare.de/files/30405183/FTPForce17.ace.html

program pass:

rst-crew.net

Link to comment
Share on other sites

Gata. Am pus versiunea finala (Silver)

Am corectat cateva bug-uri.

Nu are rost sa va zic ca NU trebuie sa folosti acest program pentru a fura parola FTP a vreunui utilizator de pe vreun server.. Nu este frumos :@ :@

Eu am facut programul doar sa va arat ca se poate.Atata tot.Voi sa nu faceti lucruri rele cu el.(ex: nu omorati oameni, nu furati de la bunici medicamentele - chestii dastea)

testate ambele variante. nu mai aveti nevoie decat de usere si rabdare..

va pup

Link to comment
Share on other sites

Am incercat aseara sa aflu parola la un ftp , stiam si nume la user , am bagat tote literele si numere si semnele posibile pe tastatura si iam dat start imi gasite 8 din parola apoi mam saturat sa astept :)) si am dat stop nu mi-a aratat nimik din parola sau trebea sa astept ? pana se termina ... , btw - acolo in textul acela dictionar.txt ce trebe sa bag ca nam inteles ! :) daca se poate sa`mi explicati si mie

Link to comment
Share on other sites

IN dictionar trebuie sa bagi toate literele si toate cifrele daca crezic a parola e din litere si cifre daca ejti sigur ca e numai din litere lasa numai literele pentru ca dureaza mai putin... trebuie sa il lasi pentru ca el termina cand gaseste parola :)..... asa ca trebuie sa ai multa rabdare ar putea sa te tina chiar zile ... bune :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...