Jump to content
ANdreicj

Credit Card Generator 2010

Recommended Posts

ccgen.jpg

[+]Download :

// Removed

File Info

Report generated: 4.9.2009 at 14.54.16 (GMT 1)
Filename: CCgen.exe
File size: 752 KB
MD5 Hash: XXXXXX
SHA1 Hash: XXXXXXXX
Self-Extract Archive: Nothing found
Binder Detector: Nothing found
Detection rate: 0 on 22

Detections

a-squared - -
Avira AntiVir - -
Avast - -
AVG - -
BitDefender - -
ClamAV - -
Comodo - -
Dr.Web - -
Ewido - -
F-PROT6 - -
Ikarus T3 - -
Kaspersky - -
McAfee - -
NOD32 v3 - -
Norman - -
Panda - -
QuickHeal - -
Solo Antivirus - -
Sophos - -
TrendMicro - -
VBA32 - -
VirusBuster - -

Scan report generated by
NoVirusThanks.org

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Nu sta nimeni sa verifice daca sunt infectate sau nu, nu avem de unde sti exact. Din cand in cand ma mai uit eu vag la cate unul, si daca se vede de la o posta ca e infectat dau ban.

A fost detectat ca Trojan Horse, nici nu mai stau sa verific ceva, ANdreicj astept o explicatie.

Link to comment
Share on other sites

Nu sta nimeni sa verifice daca sunt infectate sau nu, nu avem de unde sti exact. Din cand in cand ma mai uit eu vag la cate unul, si daca se vede de la o posta ca e infectat dau ban.

A fost detectat ca Trojan Horse, nici nu mai stau sa verific ceva, ANdreicj astept o explicatie.

Pai numai din numele Topicului iti vine sa-l plesnesti cu ban. Suntem in 2010 daca eram prin 2001-2002 poate as fi pus "botul" la programul ala, nu va exista si nu exista asa ceva vreodata! Pai asa am fi bogati toti, de ce ne-ar mai trebui sa ne chinuim pe la ATM-uri am lua programu si pac pac :)) Daca ar exista asa ceva cred ca as fi dispus sa dau 1 000 000 000 000 000 000 euro pe el!

Link to comment
Share on other sites

Teoretic, informatiile de pe un card de credit sunt scrie plain text. Astfel, conform regulilor firii criminale, asa-zisi infractori ar putea scrie acele date pe o clona si ar putea folosi pin-ul pentru a face extrageri de la bancomat.

Asta in cazul in care card-ul clonat nu ar avea chip.

Link to comment
Share on other sites

in primul rand.. asa ceva doar daca e legat undeva la vreun intranet/extranet de banca (ma indoiesc) ar putea fi bun .. in al doilea rand..numai ai ce face aproape deloc cu manualele de oriunde ar veni ele.. in afara de hoping/software sau alte nimicuri.in al treilea rand.. va recomand sa nu faceti nimic pe teritoriul romaniei.la cati turnatori exista si la cate filtre de orice fel sunt puse in aer pe pamant pe subpamant... slabe sanse sa mai dormiti acasa o luna doua

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...