Jump to content
zolidznake

cum sa creezi singur un trojan indetectabil

Recommended Posts

eu acum lucrez la un trojan simpatic pe care il voi face public cam in vreo luna sau 2 ...bineinteles dupa ce il voi prezenta membrilor RST...

troianu va actiona si k un vierme , se va "imprastia" singur ... si va exista un email unde va trimite ip-urile fraierilor... :P ...bine inteles cu user si pass aleatoriu .. :P

:P

Link to comment
Share on other sites

salut sunt incepator va rog ajutati-ma si pe mine cum fac si eu un trojan pe placul meu...ce program i-mi trebuie......da-timi si mie un tutorial ce va va rog

noi nu stim care e placul tau :-| si daca citesti mai sus se explica ce ai nevoie si cum poti sa faci un trojan

sau varianta 2 ai nevoie de o schita, cuie, lemne, niste lipici, etc

si daca te uiti mai sus uita-te si la data cand s-a postat ultima data: in cazul de fata 2006.

& poti folosii prorat sa faci un trojan rapid dar va fi detectat de orice antivirus

Link to comment
Share on other sites

asi dori sa fac un trojan nedectetabil..care sa trimita pe mail toate datele uni pc si inca un trojan de tip remote :) care sa am accest in total la un pc aflat la distanta cam ce program i-mi trebuie pentru a crea acesti virusi...inafara de prorat

Cam multe vrei, da un search aici, pe goagal sau youtube si gasesti surse cu nemiluita. Program nu e unul anume se poate folosi vb, c++, delphi, python, autoit,.. depinde ce afinitati ai. La final il urci pe virustotal :) sa-l testezi daca e detectabil. Spor.

uite o sursa de inspiratie: http://rstcenter.com/forum/33534-primul-meu-troian.rst

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...