Jump to content
tdxev

chestionarele drpciv.ro

Recommended Posts

ce pot sa zic felicitari si daca mai poti " imprumuta " de la ei sa faci un update nu ezita ;) succes in continuare ;)

am facut si eu de vreo 2-3 ori test sa zic dar la nici o intrebare nu am gasit rasp cu 2-3 variante , la toate intrebarile sunt cu o varianta ?

Link to comment
Share on other sites

SELECT COUNT( * ) AS procent, rcorect FROM `categoriab` GROUP BY `rcorect` ORDER BY procent DESC

+---------+---------+

| procent | rcorect |

+---------+---------+

|345 |b |

|340 |a |

|297 |c |

|26 |ab |

|19 |abc |

|14 |bc |

|12 |ac |

+---------+---------+

Link to comment
Share on other sites

Sa va zic povestea ....cand invatam eu am observat niste lucruri ...daca faci mai multe chestionare intr-o zi observi ca multe se repeta la ...ele vin aleatoriu dar in fiecare zi la 00 .00 sau 01.00 se schimba sunt alte seturi de intrebari .....eu cand am dat eram programat sa intru la 11 in sala de examen de la 9 la 11 am facut chesteionare pe drpciv la un internet moca din mall.ul respectiv ...nu vreau sa va zic cand am intrat in sala si am dat examenul mai bine de 13 -14 intrebari erau cele care le-am facut cu putin timp in urma :)))) sa fi fost o intamplare ...nu am mai zis cuva si a facut acelasi lucru si a zis ca chiar i s-au repetat multe din intrebari

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...