Jump to content
Guest Nemessis

Raiduri RST

Recommended Posts

Guest Nemessis

Eu am cateva idei care l-ar dispera grav dar conducatorul raidului este catalyn1178 pentru ca el a venit cu ideea asa ca deciziile ii apartin. Rules are rules.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Asteptam pana maine sa vad daca raspunde. Dupa aia urmeaza propuneri pentru conducatori de raid si voturi pentru a alege conducatorul. Totul va tine doar cateva ore.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma pricep la nimic. Nu cunosc C++, nu stiu sa fac Sql Injection, sau toate metodele de care vorbiti aici. Am dat de acest site din intamplare si suna interesant ceea ce faceti si vreau sa va ajut la raid. Singurul lucru pe care il am sunt numere de telefoane de la foarte multi oameni importanti, mai ales din lumea fotbalului.

PM for number.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma pricep la nimic. Nu cunosc C++, nu stiu sa fac Sql Injection, sau toate metodele de care vorbiti aici. Am dat de acest site din intamplare si suna interesant ceea ce faceti si vreau sa va ajut la raid.

Hacking != trolling/raiding

Se intersecteaz?, dar po?i s? faci una f?r? s? ?tii de cealalt?.

Link to comment
Share on other sites

cu ideea aia mai veche de a lipi etichete mai ieftine pe chestii scumpe...ceva rudimentar ai pute face ducandu-te la kaufland la fructe si legume unde iti cantaresti singur produsele apesi putin pe tavita aia si generezi un cod si apoi il lipesti unde ai nevoie....

- tot de la legume si fructe poti lua o eticheta si sa o scanezi, apoi schimpi codu de bare cu ala pt resetat si....

Link to comment
Share on other sites

Ideea cu lipirea etichetelor merge sigur, chiar a fost folosit? cu succes, cel putin in Franta . Cu aceasta metoda se furau vinuri scumpe din magazine... La momentul ?la era un vin ieftin de pe care se dezlipea foarte u?or eticheta si se lipea pe un vin mai scump. Probabil prin România mai merge chestia respectiva... Pe aici nu prea mai am auzit pe nimeni sa o fac? :)

Link to comment
Share on other sites

cu ideea aia mai veche de a lipi etichete mai ieftine pe chestii scumpe...ceva rudimentar ai pute face ducandu-te la kaufland la fructe si legume unde iti cantaresti singur produsele apesi putin pe tavita aia si generezi un cod si apoi il lipesti unde ai nevoie....

- tot de la legume si fructe poti lua o eticheta si sa o scanezi, apoi schimpi codu de bare cu ala pt resetat si....

Sau pur si simplu alegi un alt sortiment la cantar, unul mai ieftin. Am incercat eu si merge fara probleme. Doar ca deviaza un pic de la ideea prank-ului.

Link to comment
Share on other sites

ca sa fie un forum mai sigur puteti sa il faceti sa fie pe baza de invitatii iar cel care invita sa raspunda de invitat

am si eu o idee de atac ,sa stergeti profilurile de hi5 care contin poze de cocalar/pitipoanca,nume cu ,,sh'';,,tz'' etc.

Edited by for16
Link to comment
Share on other sites

Guest catalinkm
cu ideea aia mai veche de a lipi etichete mai ieftine pe chestii scumpe...ceva rudimentar ai pute face ducandu-te la kaufland la fructe si legume unde iti cantaresti singur produsele apesi putin pe tavita aia si generezi un cod si apoi il lipesti unde ai nevoie....

- tot de la legume si fructe poti lua o eticheta si sa o scanezi, apoi schimpi codu de bare cu ala pt resetat si....

Eu cand cumpar legume sau fructe pun punga cu mere pe cantar si ridic de tavita si mai scad cateva grame apoi scot eticheta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...