Jump to content
cein

Cum sa iti faci singur o statie radio

Recommended Posts

Problema e ca nici sa scrie citet nu sunt in stare!! Folosesc cuvinte ca "JI" in loc de "si",ceva mai rau "k" pe mirc,unde s-au inmultit ca paduchii!

Cred ca ar trbui Kwerln sa puna la inregistrare sa-ti completezi si data nasterii,altfel...ne manca paduchii! :P

Link to comment
Share on other sites

mai oameni buni , noi nu avem nimic cu nimeni , dar un "tanar" care se doreste hacker , ca de aceea e pe forum de hacking , si nici macar nu stie sa se exprime , nu are cum sa inteleaga , recomand invatarea limbi si literaturii romane, citirea catorva carti sa mai invatati cuvinte , ceva sociabilitate si hackingul nu e numar , copiere tutoriale "mura in gura" adevaratii hackeri sunt cei care stiu :@

Link to comment
Share on other sites

Nu ti-a zis nimeni sa nu stai pe forum,copile si nu are rost sa te superi,dar uite si tu ce tampenii apar pe aici,la sectiunea de h4ck tools mai putin si o sa apara chestiile alea ce erau in scriptu ala "warmaster" porcariile alea de flood pe mirc !

Asta e chestia.Chestile alea de flood pe yahoo,si mai stiu eu ce dracii posteaza "tancii" la h4ck tolls poti sa fii sigur ca doar voi le folositi.Te asigur ca nu se pune unu cu varsta de peste 22-25 de ani sa dea flood pe yahoo.SI clai peste gramada mai apar si fel si fel de tutoriale cum ar fi sa-ti faci staie radio!

Posteaza daca esti tare un tutorial cum sa faci o statie de radio adevarata,care sa emita terestru,ceva de 2-3 wati!

Link to comment
Share on other sites

Te asigur ca nu se pune unu cu varsta de peste 22-25 de ani sa dea flood pe yahoo.

Uite ca "lameru'" de Kw3rln care e doar un pusti de 18 ani care nu stie nimic despre hack poate da flood ca nu are peste 20...Si e un amarat de om care abia stie sa schimbe de pe brush pe airbrush in paint...

Poate sa fie un user si de 5 ani atat timp cat e sociabil si ii simti prezenta intr-un mod placut pe forum...

Link to comment
Share on other sites

IN concluzie nu mai postatzi aiurea ....cein u ai fakut in 1 zi atatea posturi kat am fakut io intr-o saptamana...asa k nu mai posta in turbare, pentru ca postezi aiurea si degeaba...si in + oricine poate afla cum sa faci o statzie de radio pe net ...ce ne ai dat u akolo e abureala ....asa k nu mai face TOPICURI CARE NU ISI AU ROSTU !!!!!!!! pls!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...