Jump to content
TBone

Motivul ptr. care v-ari apucat de hack! :D

Recommended Posts

Care este motivul care va determinat sa va apucati de hack?

Eu pot zice c din razbunare, acum ceva ani 2 admin de pe un forum (deestul d emare si atunci si acum) mi-ai facut pagube mari (materiale si ne-materiale) si am jurat s ama razbun in celasi mod, nu mai dureaza mult si o s-o fac ;)

Link to comment
Share on other sites

tare asa:

Pai mai multe , curiozitate , razbunare si multe altele si chiar imi place . Chiar daca nu am atatea cunostinte momentan , dar cu timpu le voi acumula asa cum si voi ati acumulat . Nu cred ca vati nascut careva stiu deja ...

Smiley esti cumva cel si de pe gfxsupreme? :P , imi place de tine, dar un lucru ai zis gresit, nici noi nu stim prea multe si nu suntem hacker, cand ma vezi spargand nasa atunci sunt hacker :P

Link to comment
Share on other sites

pe mine m-a rugat o prietena sa sparg id-ul de mess al unui tip ... si de atunci tot ma chinui .. pe parcurs am tot invatat. Cand am sa reusesc sa-i aflu parola tipului atunci ma las. (asta a fost in octombrie 2005)

pana una alta, eu administrez un forum al campusului studentesc TV din iasi ... hackuiti-l ca oricum nu prea mai intra lumea (asa or sa intre de curiozitate, sa vada cum arata un site hackuit, un fel de publicitate)... numa sa nu stergeti nik de pe acolo .. www.campusiasi.info/forum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...