Jump to content
prodil89

A filmat un EXTRATERESTRU chiar in casa

Recommended Posts

[url=http://stirileprotv.ro/stiri/international/a-filmat-un-extraterestru-chiar-in-casa-lui-facatura-mai-gandeste-te.html]A filmat un EXTRATERESTRU chiar in casa lui! Facatura?! Mai gandeste-te! - Stirileprotv.ro[/url]

I say BULLSHIT!!!! Voi? Si BTW dupa voi care credeti ca ar fi cea mai credibila dovada ca ei exista?Una care nu sa dovedit a fii fake...

Link to comment
Share on other sites

Americanul Stan Romanek, ufolog de meserie (studiaza obiectele zburatoare neidentificate

numai ufologilor li se arata alienii,sa nu mai zic cat de fake e.

I say BULLSHIT!!!! Voi? Si BTW dupa voi care credeti ca ar fi cea mai credibila dovada ca ei exista?Una care nu sa dovedit a fii fake...

ca sa intelegi asta trebuie sa te impaci cu tine mai intai ca nefiind un bun crestin.Universul e infinit,noi suntem un punct(cu condtitii favorabile vietii,totusi forme de viata exista si in lava vulcanica deci nu tre sa te astepti sa vezi o planeta ca a noastra undeva acolo) in acest plan.Nu tre` sa te duca capu prea bine sa tragi niste concluzii

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt aproape 100% sigur ca exista viata si in afara de Terra,pana la urma ar fi o prostie sa nu crezi asa ceva.....chiar pamantul este o dovada...gasim vietati in cele mai neasteptate locuri...de ce nu am gasi si pe alte planete chiar daca sunt doar bacterii and shit. Probabil (sigur) ca exista forme de viata pe care noi nici macar nu le putem imagina....

Probabil ca nu probabil suntem singuri....in cazul asta eu imi bag pula....

Ehm si da eu ma referam la dovada video (or anything that's proven)

Ma rog lasa-ma sa continui paranoia..... :P

[url=http://www.youtube.com/watch?v=yRPV-NlNUdU]YouTube - UFO ABDUCTION - Italian Woman Impregnated by Aliens 100% Real Footage[/url]

Asta e recenta si e.....ciudata....si probabil falsa >_>

Link to comment
Share on other sites

Pfff, mereu, pe unde apar, toti arata intr-un anume fel. De ce trebuie sa se asemene omului? A, da, pentru ca omul nu isi poate imagina decat ceva bazat pe ce a vazut. De ce trebuie ca extraterestrii sa aiba doi ochi, doua maini, doua picioare? De ce nu s-ar deplasa prin levitatie? De ce nu ar vedea prin cu totul alt mod? De ce nu s-ar deplasa in alt mod? Pana la urma, poate extraterestii sunt fiinte care traiesc in patru dimensiuni. De ce nu? Poate nu a descoperit omul patru dimensiuni. De ce totusi trebuie sa ne asemene noua? Clar, creatie a mintii umane. Nu zic ca nu exista, tind sa cred ca exista, dar nu in forma in care ii vede toata lumea.

Si inca ceva. Mor cand peste tot extraterestrii sunt mai inteligenti ca oamenii. De ce ar fi? De ce ar avea o super-tehnologie care o face praf pe a noastra? De ce nu ar fi ca niste animale. De ce intotdeauna trebuie sa fie mai destepti, sa rapeasca oameni, sa zboare cu OZN-uri?

Link to comment
Share on other sites

@vic Din cate stiu eu Hawking ala ar declara orice pt. bani :|

Si daca ar fi fiinte super-duper evoluate s-ar zice ca sunt pasnici adica destul de destepti sa nu se distruga unii pe altii.Daca ar fi ca noi ar fii......praf

@SirGod Si eu sunt de acord....si poate chiar exista fiinte mai putin inteligente ca noi..nu avem de unde sa stim...pfffff cat mi-as dori sa mai traiesc vreo 200 de ani asa.....

Intotdeauna am fost fascinat de orice avea legatura cu viata in afara pamantului m-as caca pe mn de fericire si daca ar gasi plante sau bacterii pe alte planete in plm :))

LE:ooops crek l-am confundat pe Hawking cu altcineva >_>

Edited by prodil89
Link to comment
Share on other sites

Oamenii nu isi pot imagina ceva ce nu au vazut inca, trebuie sa gaseasca un "izvor" de inspiratie...

Eu zic ca exista extraterestri, deoarece atata timp cat se fac atatea filme/clipuri despre ei, trebuie sa fi vazut cineva unu...area 51:rolleyes:? :D:D:D

Mai e faza ca ci ca universu ii infinit...asa si??? cu mult timp in urma pamantul era patrat... :|

Link to comment
Share on other sites

Stai mai ca mai era o stire precum ca un specimen de asta a "ars"o italianca si a ramas insarcinata ,aia s a "ars "cu un caine sau cu vreun cal ceva sau tu nu vezi ca guvernele astea vrea sa distraga atentia de la problemele cu care se confrunta toata lumea?si mai spunea ca extraterestrii au nevoie de ajutorul pamantenilor!wtf! credeai ca ei incercau sa comunice prin o panarama de italianca doar ca sa transmita un mesaj pamantenilor??

Link to comment
Share on other sites

La ce te referi cand zici "probleme cu care se confrunta toata lumea"

Si na sa sar in ajutorul video-ului (nu ca as crede....ca nu cred...pe bune....adica.. xD) omuletiii nu incercau sa transmita nimic doar ca a deschis aia gura in loc sa ma steie la cateva partide cu ei :P

Link to comment
Share on other sites

Si inca ceva. Mor cand peste tot extraterestrii sunt mai inteligenti ca oamenii. De ce ar fi? De ce ar avea o super-tehnologie care o face praf pe a noastra? De ce nu ar fi ca niste animale. De ce intotdeauna trebuie sa fie mai destepti, sa rapeasca oameni, sa zboare cu OZN-uri?

Pentrul simplu fapt ca:Omul nu a reusit sa trimita in alta galaxie nimic.Teoretic,daca ei ar venii la noi,doar prin faptul ca au tehnologie incat sa ne descopere inainte ca noi sa ii descoperim sunt mai inteligenti.

In opinia mea,existenta lor e incontestabila,iar un contact cu ei(nu neaparat eu)e un lucru pe care mi-as dorii sa il vad in vreo 50 de ani pe care o sa ii mai traiesc

Link to comment
Share on other sites

Prima problema este cu razboaiele,americanii care cauta motive sa mai inceapa cate un razboi in lumea asta.A doua si asta este in Romania problema cu tiganii (nu rromi),ca au rupt europa asta si au denigrat toti romanii cinstiti care au fost plecati din tara sa faca si ei un ban cinstit.si mai sunt multe probleme nternationale pe care nu vreau eu sa le dezvolt acum.

Edited by darksideovi
Link to comment
Share on other sites

Prima problema este cu razboaiele,americanii care cauta motive sa mai inceapa cate un razboi in lumea asta.A doua si asta este in Romania problema cu tiganii (nu rromi),ca au rupt europa asta si au denigrat toti romanii cinstiti care au fost plecati din tara sa faca si ei un ban cinstit.si mai sunt multe probleme nternationale pe care nu vreau eu sa le dezvolt acum.

Wtf Ce legatura au extraterestrii cu tiganii din Romania?Poate mai seamana romeo fantastik cu unul dar cam atat......

Si da America cauta razboaie....incepe razboaie cu popoare slabe.....

9/11 A fost inscenare ca sa invadeze Irak pt. petrol and shit.Nu exista Al Qaeda, Bin Laden inca traieste...WTC a fost demolat....lor nu le pasa de vietile oameniilor ei vor doar putere.....

Ahhh da si mai nou cica au profitat de cutremurul din Haiti.....adica Haiti sa vandut Americi cu promisiune a 10 bilioane or w/e

Pffffff......

Don't you even get me started :|

Edited by prodil89
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...