Jump to content
mc1

Cum sa dai tel cu nr necunoscut

Recommended Posts

Da mc1 , e veche faza , bine ca ai postat poate sunt altii care nu stiau de ea.Dar cine stie cum sa suni pe un tip cu alt numar ??? sau la sms e accesi faza , tipului ii apare alt numar ?

ahh stiu eu.. *nm*ri#+4(si numaru) si dupa ce o sa`l trimiti ve`i primii un mesaj .. care ar venii asa.. "Mesajul pentru 0746****** , cu nr. de identificare ************* a fost trimis in 2006-04-01 la 15:54:01

Merge .. am incercat eu de ziua pacaliciului :-S 1 aprilie ..

O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

ahh stiu eu.. .*nm*ri#+4(si numaru) si dupa ce o sa`l trimiti ve`i primii un mesaj .. care ar venii asa.. "Mesajul pentru 0746****** , cu nr. de identificare ************* a fost trimis in 2006-04-01 la 15:54:01

Merge .. am incercat eu de ziua pacaliciului :-S 1 aprilie ..

O zi buna !

pai acolo cum bagi asta *nm*ri#+4 in sms sau la nr....si daca e la nr cum bagi *nm* ca n`are cum.......ast rasp :P
Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Walter")</div>

<div class='quotetop'>QUOTE("DS")
Da mc1 , e veche faza , bine ca ai postat poate sunt altii care nu stiau de ea.Dar cine stie cum sa suni pe un tip cu alt numar ??? sau la sms e accesi faza , tipului ii apare alt numar ?

ahh stiu eu.. *nm*ri#+4(si numaru) si dupa ce o sa`l trimiti ve`i primii un mesaj .. care ar venii asa.. "Mesajul pentru 0746****** , cu nr. de identificare ************* a fost trimis in 2006-04-01 la 15:54:01

Merge .. am incercat eu de ziua pacaliciului :-S 1 aprilie ..

O zi buna ![/quote:6faedd01bf] Eddie priveste aici !!!!! >:p ...>>.Dar cine stie cum sa suni pe un tip cu alt numar ???sau la sms e accesi faza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...