Jump to content
EastSider

Teoria Taranului

Recommended Posts

Teoria taranului

Un blog cu care am inceput sa-mi pierd timpul . Fondatorul e Bogdan Cirstea, abia acum am inceput sa ma implic si eu .

TT are o vechime de aproximativ 1 an si jumatate, a inceput pe blogspot (acum avem si domeniu) .

Fara sa o lungesc prea tare, va astept sa comentati pe cat mai multi posibil .

Asteptam pareri, sugestii si tot ce va supara si va place .

Edited by EastSider
Link to comment
Share on other sites

http://teoriataranului.info/?p=465

lol =) ba voi ati inebunit.cum draq sa postezi pe blog ca iti merge rau la sc. si ca is nemultumitii profesorii.

ScrisoricaCatre profi

Dragi tantiuri si neni profi care imi frecventati blogul si care cititi chiar acum aceste randuri.

In primul rand va multumesc ca imi faceti trafic.

In al doilea rand… daca tot va deranjeaza atat de mult ce cititi, nu inteleg de ce continuati sa o faceti. Ca pana la urma nu e obligatoriu. Si nu vad de ce se recurge la comentarii prin sala profesorala gen: ” vai, bogdan cel groaznic! Cum indrazneste sa publice orarul clasei pe PROPRIUL blog? oh, dar ponegreste imaginea liceului lalalalalal…este inadmisibil”

Link to comment
Share on other sites

@EastSider

treaba lui, eu ziceam ca nu e o poveste asa faina sa iti injurii profesorii "dupe blog".imi place design-ul la nuepoveste si ideea dar sfatul meu ca si elev ii sa ii spui la om in fata, inclusiv profesor.mai bine alegeti alta nisa,is destule chestii pe net din care ar putea sa iasa $$$ cu putin efort.personal si eu am avut blog gen asta, pana la urma cu vorba buna au fost deacord profii sa pun si poze din excursii, de la colindat de la etc.nu va tin eu morala dar daca vreti sa scoateti $$ din blogging ar trebui sa injurati politicieni,partide,moguli.de la saraci nai ce lua..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...