Jump to content
Reborn_xD^

Salut !

Recommended Posts

Salutare tuturor ! Ma numesc Bogdan, sunt din Buzau, sunt pasionat de PC si Fizica, sunt un novice in materie de Programare PC si am venit pe comunitate pentru a-mi face prieteni, a invata de la cei mai buni si a ajuta pe cat posibil . Sper ca ne vom intelege bine si nu voi crea probleme de niciun fel. Suma respectelor, Reborn

Link to comment
Share on other sites

Sa zicem ca ma pricep in mare parte in doua dintre domeniile fizicii :) Astrofizica si Astrologie si pe partea cealalta la nivel atomic prin mecanica quantumului si teoria stringurilor. Pentru moment este o pasiune care as vrea sa devina mult mai mult, dar pentru a-mi realiza visele am nevoie de bani :). Am gasit calculatorul ca fiind o sursa de venit buna si am venit aici pentru a afla mai multe despre programare si de ce nu, pentru a-mi face prieteni. Sunt deschis oricaror subiecte de discutie si de felul meu sunt o persoana foarte sociabila si un prieten in care te poti baza. Va pot oferi informatii legate despre multe lucruri in domenii care imi sunt familiare, si de asemeni puteti apela la mine cum o fac multi altii pentru sfaturi personale sau la problemele de zi cu zi :)

Suma respectelor,

Reborn

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...