Jump to content
yceman

Facebook , Hi5 , Tagged

Votati Care Site de Socializare Utilizati Cel Mai Des  

41 members have voted

  1. 1. Votati Care Site de Socializare Utilizati Cel Mai Des

    • Facebook
      14
    • Hi5
      19
    • Tagged
      2
    • Altele
      7


Recommended Posts

Eram in discoteca … dansam. Si ghici cine vine langa mine? … [Guta frate] Ma gandesc cum sa ma bag in seama fara sa par un manelar infect … si-mi vine-n cap numele lui … Linguraru … il caut prin Recycle Bin … ii recunosc poza . Ii umblu pe profil . Si vad ce-i place . Ghici ce ? Maneaua frate … Ce fac ... Soptesc ”Bai ce-ar merge o manea acuma” cat sa ma auda . Bai si scoate acordeonu … latram amandoi … imi ia banii ... ne imprietenim si pe Facebook... … :)))

Link to comment
Share on other sites

Nu e retea de socializare. E micro-blogging si anume Twitter.

In fiecare zi trebuie sa fac un back-up la un site. Site-ul e hostat pe web server-ul meu, si am pus un script in bash care foloseste cURL sa se conecteze la Twitter si sa posteze mesajul "Back-up terminat. Nicio problema intampinata".

Link to comment
Share on other sites

Nu exista optiunea nici unul? Pt ca nu stiu ce sa aleg

Eu nu folosesc nici unul

Dupa optiunea asta ma uitam si eu... As putea spune ca nici eu nu folosesc, chiar daca am cont si pe hi5 si pe facebook, unde nu-s decat cu numele si mail-u', si cica am vreo 5-10 prieteni... Insa ma loghez mai rar de lunar.

tin mintea ca imi zicea o tipa acum vreo 2 ani in urma " nu ai hi5 nu existi "

:))

Era cumva pitipoanca? Din cauza unor astfel de principii suntem inconjurati doar de prosti.
nu folosesc,nu am inteles nici-o data rostul retelor de socializare

De-acord... eu nici pe Y!M nu prea mai vorbesc, n-am ce.

e un trend ...nu trebuie sa vezi rostu...cum sunt multe alte chestii...

daca vrei sa ti pasu cu lumea ok..daca nu...ramai mediocru si normal...te pensionezi si gata

Bag ceva in el de trend. Nu-mi place sa fiu in trend, intrucat trendul curent, dupa cum spune si parazitul29, arata cam asa:

e un trend sa fi si prost dar asta nu inseamna ca voi fi....

Deci NU! Fuck it!

Nu e retea de socializare. E micro-blogging si anume Twitter.

Am si eu cont, da' nu stiu cum dracu se foloseste:))

In concluzie, sa modifice cineva poll-ul si sa puna optiunea "Niciunul":)

Link to comment
Share on other sites

Daca vrea vreo persoana sa ma vada cum arat nu are decat sa ma caute sau daca nu poate ii pot da o poza si printr-un link de file sharing nu neaparat trebuie sa contina "hi5" sau "facebook" in el. Toate site-urile de genul nu fac decat sa-ti ofere si alte modalitati de a-ti pierde timpul pe net intr-un mod in care tie ti se pare mai interesant si mai placut (pentru majoritatea aia care ii place sa fie in trend, veti gasi mai sus la ce ma refer), iar pentru cei ce detin site-ul e si mai placut, deoarece fac bani cu remorca dupa urma acelei majoritati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...