Jump to content
yceman

Cum suportati canicula ?

Recommended Posts

Pana anu' asta soarele era dusmanu' meu principal..in 5 minute..pe vremea de e zilele astea, aproape lesinam. Acu', de ceva vreme, stau mereu p'afara cate 1..2...ore..cateodata 4-5...in soare...pantaloni scurti si palarie;)) prasit..turnat beton si altele prin juru casei, ajungi sa te obisnuiesti cu soarele. Eu cel putin deocamdata n-am probleme..

Hm..ia stai..azi am fost la ora, pan' la liceu, si parca e mai cald, decat la mine in sat..si-s doar la 30 km...

PS.: O idee.. Cat de greu ar fi, sa-ti lucrezi creierasu' astfel incat sa devii oarecum imun la caldura/frig? Poate pot fi izolati niste nervi...ceva..

Edited by AlStar
Link to comment
Share on other sites

eu am stat aproape 1 saptamana de dimineata dela 9 dimineata pana la vreo 8 jumate 9 seara reparand la un utilaj cu tata, unde mai pui ca pana la ora 5 ne bate soarele in cap de ne bubuie, dar peste cateva zile o sa stau cu berica pe birou citind ca in zilele bune RST

Link to comment
Share on other sites

uite ce am facut ieri in lipsa de ocupatie:) insparatie fiind postul meu si caldura insuportabila

iti palce il dau eu 300 Ron :))...sa sti ca e ff bun l am luat de la un pc mai vechi i am pus un intrerupator +un transformator de 12 v[de la un joc tv] si merge la perfectie:)

acum chiar il folosesc:) i am pus un picorus sa stea drept si vreau sa l upgradez:) sa l pun intr o cutiutza:) cu tot cu transformator. si sa mai pun niste uit cum ii zice acolo unde se intalnesc un fel de tubulete

do you like it?

http://img811.imageshack.us/img811/3910/13062010012.jpg

Link to comment
Share on other sites

eu pur si simplu nu o simt, aici sunt 50 de grade ziua si 38 noaptea, oriunde in Romania, oriunde as fi, mi-ar fi frig in miezul zilei afara.

de-as fi in Romania: LoL, bere, acasa, MW2

aici: LoL, A/C, acasa, netcafe, MW2, dota daca e cu cine

apropo: care este jucator de dota si are garena, vreau niste emirati de aici care sunt posedati de dota sa faca un duel impotriva romanilor, aranjez eu e-intalnirea, doar dati-mi numele userilor ca sa va trimit mesaj prin garena, daca se rezolva va trimit pm cu data si ora

Edited by Ultrakiller
Link to comment
Share on other sites

kw3rln;153759']am vazut in auchan un cacat de "cutie" care o bagai in priza si scoateai un tub din ea pe geam si facea toata treaba..la 1 mil si ceva..

Nu am inteles' date=' ce face aia mai exact ?

kw3rln;153759']

eu nu simt canicula..stau in casa..geamuri inchise..aer conditionat..<20 grade in casa.. imi place in casa..e frumos..poti face multe lucruri..

Aceeiasi poveste si cu mine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...