Jump to content
TheJudger

Trilulilu Downloader

Recommended Posts

bebe pwnd rau se vede ca nu prea stie cine e the judger

bv man imi place mult de tot paote o sa ti se para ciudat pentru ce dar fata de siteuri-le celalte care download-au NumeArtist-NumeMelodie la tine e Nume Artist -Nume Melodie

+ca mai ai recomandari+cauta

bravo din nou!

ps sa sti ca o data pe sapt mai intru si pe Latest Security News - brought to you by TheJudger bun site

Link to comment
Share on other sites

Bravos!

de la o vreme am inceput sa il folosesc si eu. Functia de cautare merge super, te folosesti de cautarea trilulilu? Ca nu mai stiu, inainte pe trilu nu puteam cauta dupa 2 cuvinte fara sa-mi dea rezultatele continand doar unul din ele.

Link to comment
Share on other sites

Bravos!

de la o vreme am inceput sa il folosesc si eu. Functia de cautare merge super, te folosesti de cautarea trilulilu? Ca nu mai stiu, inainte pe trilu nu puteam cauta dupa 2 cuvinte fara sa-mi dea rezultatele continand doar unul din ele.

dap, de cautarea lor ma folosesc :)

off: ce mai faci batrane ? cand punem iara de-o palinca ? :P

Link to comment
Share on other sites

ma copii :) voi nu folositi plugin ul din mozilla ? se numeste download helper si descarca, cam orice video. Nu va mai complicati cu atatea programe suplimentare care merg o vreme apoi pa. Acest plugin se updateaza automat deci scapati inca de o grija.

Astept pareri dupa ce l incercati.

hai sa ti zic eu de ce nu folosesc addonul

1.poate nu folosesc mozila firefox ,poate folosesc safari opera ie.sau paote nu s la mine acasa si vrea sa downloadez dupa telefon.testat merge

2.mereu gaseam ce e nou pe acolo la recomandari

3.siteul mergea ca uns nu manca resurse cateodata il foloseam ca playlist:)

4.paote vreau decat sa ascult melodia..fara sa o descarc triluliu se incarca greu:Dpoze reclame bla bla...

si da pacat ca numai merge ca sunt cu sutele dar asta imi placea mie..

acum folosesc pymaxe

poate il poti pune altundeva.

@knight o functie de search + cele mai ascultate azi daca se poate:-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...