Jump to content
pablo_hackz

www.kissplay.net

Recommended Posts

Salutare , imi cer scuze de la inceput nu vreau sa fac reclama sau spam , desi nu prea le am cu ala , vroiam sa intreb la siteul Cocalari Si Pitipoance cum pot sa imi adun si eu vizite , mentionez ca siteul a fost in "topuri" ca site de muzica acum este despre Analfabeti Cocalari Pitipoance Inculti Prosti Inculte etc. nu are rost, pe scurt imi da cineva o idee cum as putea ridica siteul inapoi , imi cer scuze de limba "gramaticala" e 5 fara 10 si scriu in drum spre pat , va multumesc anticipat ps : Siteul e facut in wordpress sper ca am postat unde trebuie "Blog" daca nu sa fie inchis topicul nu mutat multumesc pentru intelegere,a si sa nu uit nu imi spuneti faza cu topurile ,siteul a fost inscris pe romania cam in "toate" dar ca alt gen de site si oamenii nu imi raman pe site ! Intra dupa muzica nu gasesc apoi iese de pe Blog, ce e de facut cineva careva o parere ?

Edited by pablo_hackz
Link to comment
Share on other sites

In primul rand numele site-ului si numele domeniului nu sunt relevante deloc cu continutul. Deci slabe sanse sa fie gasit dupa cautari simple din motoare de cautare (considerand ca ar avea sanse site-ul sa fie indexat in mod decent). Apoi te bati cu morile de vant, cum s-a scris si mai sus, mai sunt destule site-uri/blog-uri cu astfel de continut, deci ca sa iti faci loc o sa fie drum lung. Ori apelezi la adwords si diverse trucuri de trafic ori schimba profilul site-ului. Dupa nume il poti face un radio, un site de matrimoniale... nu stiu tu decizi.

LE: Cred ca si la meta-taguri ai ceva de muncit

Link to comment
Share on other sites

am tot timpul din lume sa fac kissplay.net cu nume "mare" un prieten imi sugereaza sa apelez la spam email , voi ce spuneti Ps: Este un nesimtit aici care tot vine sa imi sparga blogul , chiar atata creier ai baiatule ? la 5 vizite pe zi mai vii si tu ? . On topic, voi ce spuneti de ideea spamului??

"Scuze vin cu edit,va rog intelegeti nu dispun de bani sa iau "alt domeniu" sa iau alt nume pentru site ma chinui si eu cu ce am , asta e romania frate,faci cu ce potii cum poti nu ? Multumesc mult celor care dau atentie la postul meu !"

Edited by pablo_hackz
Am uitat !
Link to comment
Share on other sites

Salutare , imi cer scuze de la inceput nu vreau sa fac reclama sau spam , desi nu prea le am cu ala , vroiam sa intreb la siteul Cocalari Si Pitipoance cum pot sa imi adun si eu vizite , mentionez ca siteul a fost in "topuri" ca site de muzica acum este despre Analfabeti Cocalari Pitipoance Inculti Prosti Inculte etc. nu are rost, pe scurt imi da cineva o idee cum as putea ridica siteul inapoi , imi cer scuze de limba "gramaticala" e 5 fara 10 si scriu in drum spre pat , va multumesc anticipat ps : Siteul e facut in wordpress sper ca am postat unde trebuie "Blog" daca nu sa fie inchis topicul nu mutat multumesc pentru intelegere,a si sa nu uit nu imi spuneti faza cu topurile ,siteul a fost inscris pe romania cam in "toate" dar ca alt gen de site si oamenii nu imi raman pe site ! Intra dupa muzica nu gasesc apoi iese de pe Blog, ce e de facut cineva careva o parere ?

cat iti iese pe luna in medie din situl asta ? Ce profit ai ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...