Jump to content
Wisa

Fun stuff

Recommended Posts

Moare tiganu. La cimitir mama puradelului ii zise:

-Draga, predica si tu ceva despre taicatu !

Sta puradelu se gandeste.. si incepe:

-Dragi vecini ,stimate sat

-Ce e viata,un ca*at

-Luni f*tea pe mama in pat

-Marti era in crasma beat

-Joi era pe prispa casi

-Azi s-a dus in pi*da masii

-Iar tu mama-ndoleiata

-Da-l in p**a mea de tata

-Ai uitat cand te-a batut

-Cand cu altu te-ai f*tut

-Eu acum il plang intruna

-A murit mancami-ar p**a ...

Link to comment
Share on other sites

VAND NEVASTA! An de fabricatie 1983 , culoarea roscata , full option: suspensii super, portbagaj mare. Stare foarte buna de functionare putin uzata (cam de 2ori pe zi... dar duce mai mult) Al doilea propietar, certificat in regula . Cai putere oooooo (poate sa tina o herghelie ) Caroseria putin atinsa: a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat( daca sunt acasa) si a intrat in ea , in urma accidentului el a fost grav avariat iar ea a suferit doar niste atingeri de curea pe aripa stanga spate dar cu timpul se repara, Pret negociabil, o dau cu tot cu accesorii,, unu de trei ani si una de 5 ani , rog seriozitate!=))))

Link to comment
Share on other sites

Numele meu este pre?ios. Eu am o femel? Am fost impresionat când am v?zut profilul dvs. de ast?zi, ?i i se va dori s? stabilit o rela?ie de lung? durat? cu tine. În plus, i se va dori s?-mi r?spund? prin cutia mea de e-mail privat (preciousmabar25@yahoo.in), astfel încât i se poate da tu poza mea, pentru tine s? ?tiu cine i sînt ?i eu cred c? ne putem muta de aici! a?teapt? s? aud de la tine cît mai repede.

(aminti?i-v? de la distan?? sau de culoare nu conteaza, dar iubesc foarte mult în via??) ?i o propunere de afaceri pentru amândoi.

v? rug?m s? contacta?i-m? aici

(Preciousmabar25@yahoo.in)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...