Jump to content
Guest Mosad

[Petitie]Sectiune privata

Sunteti de acord?  

87 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord?

    • Da
      66
    • Nu
      21
    • Indecis
      5


Recommended Posts

Guest Mosad

Deci,umila mea parere este aceea de a face o sectiune privata pentru userii care au peste 300-400 posturi deoarece orice release privat(doar pentru RST) se va ruina in maxim o zi like(http://rstcenter.com/forum/24126-wap-unlimited-activator.rst).Sper sa nu iau ban/warn/sut in cur deoarece eu cred ca cei care au peste 300 de posturi nu vor exploata la maxim acele release-uri.

Link to comment
Share on other sites

Posturile nu reprezinta un criteriu corect. Poti sa ai 700 posturi si sa fie degeaba.

Daca te chinui faci in 3 zile 300-400 posturi doar daca raspunzi la offtopic, la Salut si lasi cate un coment gen "interesant, super tare, gg la mai multe, etc." la un tutorial sau o stire.

De acord. Ar trebui sa fie cu "invitatii" si un administrator sa vada "istoria" de pe forum a respectivului user.

Link to comment
Share on other sites

Sunt deacord, rst`u s-a dus de rapa tocmai din cauza chestiilor de genu! Ala publica - ala fura, si asa, usor usor nimeni nu mai publica sa sa nu mai aiba nimeni ce sa fure si sa isi reclame drepturi sau stiu eu ce pula mea sa mai faca!

Deci da, sunt deacord chiar daca si pe acolo o sa fie turnatori o sa fie in nr. mult mai mic!

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare ok. Sunt membru RST din 2008 , pe alt user, nu am fost asa activ dar in ultimul timp intru deja des pe rst .Ori cu invitatii platite ori cu posturi peste 300

Fara invitatii platite. Chestia asta e cea mai tapita solutie posibila.

Sunt sanse sa apara un tembel care sa plateasca 3-4-20 de euro (cat o costa invitatia) si sa faca totul public pe urma, ca si cum el ar fi "spart" seciunea speciala de pe RST.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Astia care tot vreti acces la o astfel de sectiune, de ce l-ati primi? Ce ati posta acolo? Nu am vazut decat conturi de hi5. Ce sa faca lumea cu ele?

Eu nu sunt de acord :)

Eu pot posta diferite tool-uri create de mine precum Wap Unlimited Activator.

Link to comment
Share on other sites

da ar fi bine sa nu se ia dupa numarul de posturi.:)pentru ca o sa fie spam si offtopic la greu.

Cel mai bine pe baza de invitatie in userii "de incredere" care frecventeaza rst cat de cat:)

Am mers pe da.

PS chiar daca o sa mai scape pe acolo ca e logic dar totusi macar am vedea decat noi nu toti care intra pe rst si isi fac un cont.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sunt de acord cu numarul de posturi. Ar trebui sa conteze reputatia si nu numarul de posturi ca daca s-ar tine cont de numarul de posturi atunci am avea o gramada de replici de genu' "merci'', "chiar aveam nevoie" etc. etc. etc.

Reputatia ar trebui sa conteze numai ca nu stiu dupa ce criterii se da si asta...

Am votat ca nu sunt de acord desi sunt de acord dar in conditiile de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sunt de acord cu numarul de posturi. Ar trebui sa conteze reputatia si nu numarul de posturi ca daca s-ar tine cont de numarul de posturi atunci am avea o gramada de replici de genu' "merci'', "chiar aveam nevoie" etc. etc. etc.

Reputatia ar trebui sa conteze numai ca nu stiu dupa ce criterii se da si asta...

Am votat ca nu sunt de acord desi sunt de acord dar in conditiile de mai sus.

Mi-a placut asta. Oricum stai linistit, daca s-ar face nu s-ar face dupa conditiile noastre :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...