Jump to content
hozarares

Cum ar trebui sa fie la Vama Veche ....

Recommended Posts

...ca degeaba cumparam o sigla care apare in "enshpe" tari, poate s`o uita si careva de la Ministerul ( fara rost al ) Turismului aici pe forum sa ia notitze :D.

In peninsula Crimeea se organizeaza festivaluri, rave, rock , etc....unde chiar si drogurile sunt "pe masa".Dragostea pluteste in aer ..... Wellcome to Republic of Love

Raving in the Black Sea - Music World | VBS.TV

Link to comment
Share on other sites

neste tarani astia cu vama veche.nai cu cine domnule..toti pustii cu 2 clase mai mult ca trenu se cred cool daca sa cazeaza pe camp si se caca in galeata pe care galeata o golesc in mare.cand o sa intelegeti si voi ba ca turism e ala cand vezi ceva maa..senzatii cand ramai cu o experienta.mai bine imbat la un wc public ca stiu macar ca am unde borasc.

Link to comment
Share on other sites

Care esti din Constanta ...plecam la noapte fraudulos !!! Ycemannnnnnn......da salupa la apa vere !!!

gata omu...pun berea la rece :D ... vezi ca au anuntat astia canicula la constanta :> ai venit la fix ... hai poate bem o bere rece la soare...

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

vama veche nu inseamna turism. Ci simplu loc de recreere si distractie cat de cat ieftin pentru tineri unde te lasa sa-ti pui cortu. Nu vin turistii bulgari in Vama veche ca nu le arde de meniuri traditionale pe baza de hamsii.

Celelalte statiuni, da, merita o comparatie din care reiese ca tot la frunza am ramas. Chiar, filosofic vorbind, primul conflict interuman a aparut in momentul in care Eva a descoperit ca frunza lu Adam are acelasi design cu a ei?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...