Jump to content
SlicK

[RST] vplay.ro treci peste timpul de asteptare

Recommended Posts

care este motivul pt care ai postat? ca esti cam pe langa subiectul thred-ului...

o sa-ti dai warn sigur? sau o sa ma arzi iar pe mine de dragul functiei tale...

eu doar mi-am spus parerea... este un program ok dar putea sa zica, frate...e de la upx packer sau un motiv ceva pt care este detectat asa...

te pripesti mereu la tras concluzii nytro... poate sa fie oare din cauza varstei... o sa te schimbi cu timpul.

Link to comment
Share on other sites

Amice, tocmai ai zis ca programul asta e un virus. Vino in plm cu dovezi, analizeaza-l, nu cu un scan de 2 lei. Si tocmai de asta nu sunt in afara subiectului, ti-am dat exemplu, sa inteleaga si tampu de tine, ca nu e un virus, si ca de multe ori antivirusii gasesc fisiere inocente ca "virusi". Ce vrei, sa posteze sursa, sa o hexeze toti ratatii? Nu ca unul ca tine ar sti ce sa faca cu o sursa, dar na, trebuie sa iti explic.

Daca mai vrei sa zici ceva dai PM.

Link to comment
Share on other sites

Pai spune ca banuiesti ca e un flase positive, nu zice ca "moama, il detecteaza 8 antivirusi" si atat. Si cui ceri explicatie? Lui Slick? El a facut antivirusii aia? Cere-le alora.

Se pot trimite mailuri pentru false positive, dar nu sta nimeni sa trimita, nu are rost, nu ii pasa lui Slick ca se trezesc unii ca e programul detectabil. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...