Jump to content
SlicK

[RST] vplay.ro treci peste timpul de asteptare

Recommended Posts

Scuzati, dar sursa din care este creat executabilul are un exploit pe care majoritatea programelor anti-virus il vad ca trojan downloader; am scanat si cu kaspersky si cu nod32 si cu bitdefender si avg, precum si cu avira si toate dau acelasi raspuns: tr.downloader

Aveti si voi grija:)

Nu ati vrea sa va acuze lumea ca din cauza programelor voastre li s-a stricat calculatorul

Link to comment
Share on other sites

In ziua de azi nu poti scrie un program de 2 linii de cod, deoarece acestea sunt folosite si de tot felul de pseudo-virusi care sunt detectati de toti pseudo-antivirusii.

Daca cineva crede ca acest programel e infectat sau face cine stie de tampenie (desi nu vad ce ar putea face) e liber sa analizeze programul, sa il dezasambleze, orice.

Link to comment
Share on other sites

Scuzati, dar sursa din care este creat executabilul are un exploit pe care majoritatea programelor anti-virus il vad ca trojan downloader; am scanat si cu kaspersky si cu nod32 si cu bitdefender si avg, precum si cu avira si toate dau acelasi raspuns: tr.downloader

Aveti si voi grija:)

Nu ati vrea sa va acuze lumea ca din cauza programelor voastre li s-a stricat calculatorul

Esti prost!daca iti zice anti-virusul ca maine e sfarsitul lumi tu il crezi?ca sa imi dovedesti ca nu esti prost arata-mi si mie niste dovezi(ruleaza programul si foloseste systracer sa iei un snapshot al pc-ului tau iar dupa aceea da un restart mai fa un snapshot si vezi diferentele/dezasambleaza programul/mai usor urcal pe anubis si vezi ce face)

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Numai merge deja!

Pentru link-ul:Supernatural / Sezonul 1 / Episodul 21

Imi deschide link-ul:http://localhost:91/waiting/kyzsvyns/ si apare tot alb!

Pentru tine si toti ceilalti care vreti sa mai faceti posturi aiurea: am stat o dimineata intreaga pe mess cu SlicK incercand sa trecem de alea treizeci de minute si nu am reusit. Singura modalitate de vizualizare si descarcare rapida este daca ai cont VIP.

Deci programul nu merge si nici nu va mai merge.

Link to comment
Share on other sites

Pentru tine si toti ceilalti care vreti sa mai faceti posturi aiurea: am stat o dimineata intreaga pe mess cu SlicK incercand sa trecem de alea treizeci de minute si nu am reusit. Singura modalitate de vizualizare si descarcare rapida este daca ai cont VIP.

Deci programul nu merge si nici nu va mai merge.

trebuie sa se poata, numai ca e ceva ciudat cu hash-ul ala, nu stiu cum e generat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...