Jump to content
Nytro

Banuri automate

Recommended Posts

ACTUALIZARE: AICI.

Sa explic, sa inteleaga toata lumea.

Pentru o abatere nu foarte grava, pentru care nu se poate da ban (to ban = a interzice, provine din limba engleza si s-a cam romanizat, folosim verbul "a bana" si "ban" folosim pentru interdictie, deci daca ai ban nu mai intrii pe forum), se da un avertisment.

Pana acum, la 3 avertismente se primea ban automat 3 zile, la 4 avertismente ban 4 zile, la 5 se primea 5 zile si la 6 permanent. Ceea ce era cam dragut pentru voi, nu meritati asa ceva.

Asadar, am facut cateva mici modificari la banurile automate.

Un mic tabel care contine: numarul de avertismente | durata banului:

- 3 avertismente - ban 5 zile

- 4 avertismente - ban 10 zile

- 5 avertismente - ban 30 de zile (o luna)

- 6 avertismente - ban permanent

Ma bucur ca va place. O zi buna :)

Edited by tromfil
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mie imi convine chestia asta...dar faza e alta...tu dai avertismente care expira...begod insa da doar nelimitate...si pentru cea mai mica abatere.

2modsfb.jpg

Asa credeam si eu cand am luat warn-uri de la begood, dar cand m-am uitat mai bine, si am vazut "Points: 0", m-am linistit.:)

Deci,

Ave Begood :D

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

de acord cu begood,prefer unul de al lui,este mai fiabil,si pentru tine,cat si pentru contul tau.Legat de modificarile aduse de nytro,cred ca vor avea un succes,doar ca am o nelamurile.regula de minim 10 posturi nu prea se respecta.Aici cred ca este de lucrat.

Succes.

Link to comment
Share on other sites

dar daca primim ban sau advertisment doar pentru ca am facut post dublu fara sa stim si sunt banati fara sa explicam????????????

cand postezi esti curios sa vezi cum arata ce ai scris, cine a scris deasupra ta. Cum sa postezi fara sa stii?

in acest caz warn pentru ignoranta. Poti simplu edita al doilea post si scrie "scuze de dublu post, explicatie... etc" daca ai apasat aiurea, n-a mers netu etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...