Jump to content
Guest Nemessis

[Propunere RST] Hackeri pentru viata unui copil

Recommended Posts

Cu ajutorul unor oameni cu suflet, parintii au adunat cele 50.000 de euro pentru interventia chirurgicala. Alex a fost operat in Italia si se simte mai bine. Si asta pentru ca au fost oameni care i-au intins o mana.

Suferinta nu s-a oprit insa. Alex mai are nevoie de inca 20.000 de euro pentru a continua tratamentul. S-a intors acasa, unde parintii sai incearca sa adune acesti bani. Viseaza la zilele in care va fi din nou sanatos si canta uneori la orga, in locul pianului cu pedala la care nu mai poate exersa din cauza piciorului bolnav.

Colegii lui din clasa a II-a, de la Liceul de Muzica si Arte Plastice din Deva si invatatoarea care merge acasa sa faca lectiile cu el, ii sunt alaturi.

Daca cineva poate sa ajute, sa nu ezite sa o faca va rog mult !

Pentru a putea strange mai repede suma de bani de care este nevoie pun la vanzare anumite jocuri online pentru PC & Hack Tools:

Roots,c99,r57,rdp,smpt,mailuri de orice tara,skype cu numere de orice tara!

Starcraft2,Diablo,WoW,TBC,Lich,Cataclysm,GameCardTime pentru WoW

Jocuri STEAM: L4D,BD2,MW,CS,CSS,FIFA,HF,TeamFortress + multe alte jocuri!

Tin sa mentionez ca nu au un pret stabilit, iar toti banii vor ajunge in contul lui Alex !

Edited by juniorglen
Link to comment
Share on other sites

Pulifrici (iti zic pe porecla nu ca o jignire), eu nu cred ca vreunul dintre noi te-a injurat sau ti-a zis ceva de-ampulea asa cum nu cred ca in atatia ani de zile mai ales pe Undernet ti-am vorbit vreodata urat, mai ales pentru ca amandoi eram si cred ca inca suntem prieteni buni cu Goofy. Nu iti place aici, nu mai intra. Dupa cum vezi ti-am raspuns frumos cu toate ca nu ma caracterizeaza. As aprecia sa faci si tu la fel pe viitor.

In 98-99 stii foarte bine care era nivelul. Scan, (d)dos, bnc-uri, desigur cu mici exceptii ca existau si pe atunci oameni pe care ii ducea capatana. Cam asta e si acum nivelul mircarilor cu mica diferenta ca de prin 2002 unii mai spameaza pentru cc-uri si urca scam-uri pe serverele sparte. Nu compara cacanariile alea cu ce se petrece in orice comunitate de securitate pentru ca e diferenta de la cer la pamant si o mica parte din aia care prin 98-99 zaceau pe Undernet acum sunt membri activi aici sub alte nick-uri. Pe tine te intereseaza sa rootezi serverele prinse, pe majoritatea de aici ii intereseaza cum sa obtina informatii din mailuri, db-uri etc. Nu e vina comunitatii ca nu impartasiti aceleasi "pasiuni".

UstupidMF

Nu te contrazic,chiar ai dreptate in ceea ce ma intereseaza pe mine si cam ce fac eu spre deosebire de majoritatea!

Normal ca nu avem aceleashi interese,asta ne deosebeste si diferentiaza unu fata de celalalt.

Problema pe care o am eu cu "Haxorii" si toti incompetentii de pe forumul asta si mirc care se dau ceea ce nu sunt.

In urma cu ceva ani am realizat ca toti pe care-i idolatrizam probabil si toti care-i vedeam capabili sau dovedit a fi niste incompetenti!

Pai numai eu stiu de cate ori imi venea sa sparg computerul ca nu reuseam sa rezolv o eroare si de fiecare data cand intrebam pe vreun "Profesor in Linux" "Evita sa evite un raspuns" .

Asa ca am inceput sa observ ce rang poarta fiecare si crede-ma ca ii stiu pe toti,nu exista "Hackeri in romania"!!!

Legat de rootatul serverelor:

Pe tine te intereseaza sa rootezi serverele prinse, pe majoritatea de aici ii intereseaza cum sa obtina informatii din mailuri, db-uri etc. Nu e vina comunitatii ca nu impartasiti aceleasi "pasiuni".

Care-i logica ?!

Eu ajungand sa rootez serverele sunt cu un pas inaintea voastra si "tot voi" trebuie sa apelati la cunostintele mele pt acele baze de date si informatii.

Edited by Daddymx79
Link to comment
Share on other sites

Moama, a-ti distrus o legenda prin a acorda accesul la nick-ul UstupidMF pentru a-l denigra in halul asta :D

Dupa atatia ani de zile, ce kkt faceti ?

Exista vreunu in viata fara a lucra la vreo corporatie de cacat, fara a fi sclavul cuiva ?

Haideti sa deschidem un nou topic pentru a ne da in stamba, chiar sunt curios de cati sclavi am lasat in urma!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mofomf said:

Moama, a-ti distrus o legenda prin a acorda accesul la nick-ul UstupidMF pentru a-l denigra in halul asta :D

Dupa atatia ani de zile, ce kkt faceti ?

Exista vreunu in viata fara a lucra la vreo corporatie de cacat, fara a fi sclavul cuiva ?

Haideti sa deschidem un nou topic pentru a ne da in stamba, chiar sunt curios de cati sclavi am lasat in urma!

Exista un topic al "pensionarilor" recent deschis.

Cu trecerea anilor baietii de aici au invatat cum se scrie gramatical corect "a-ti/ati", au familie, caini, pisici. Cursul natural al vietii cu alte cuvinte.

Tu nu prea si ai dezgropat un topic vechi de 10 ani.

Nu te vad bine.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...